Bir zamanlar herkes, sözlerine hayrandı! Deli Yürek'in Kuşçu'sunun son hali görenleri şaşırttı - Son Dakika

Bir zamanlar herkes, sözlerine hayrandı! Deli Yürek'in Kuşçu'sunun son hali görenleri şaşırttı

12.04.2021 15:00

Bir dönemin efsane dizisi Deli Yürek'te yüreklere dokunan bilgece sözlerin sahibi Kuşçu karakterine hayat veren Emin Gürsoy, yıllar içindeki değişimiyle herkesi şaşırttı. Dizide Yusuf Miroğlu'nun akıl hocası rolünün altından başarıyla kalkan Gürsoy, son olarak Kuruluş Osman dizisiyle karşımıza çıktı.

1
İlk bölümü 1999 yılında yayınlanan ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın üstlendiği Deli Yürek dizisi, bir dönem seyirciyi ekrana kilitleyen efsane yapımların başını çekiyordu.

2
Dizide 'Kuşçu' karakteriyle hafızalara kazınan Emin Gürsoy, dizinin bitmesinin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen canlandırdığı 'Kuşçu' karakteriyle hatırlanıyor.

3
Hayatını tiyatroya adamış değerli sanatçılardan olan Emin Gürsoy, sanat uğruna görüntüsünü değiştirmekten çekinmiyor.
4
Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen unutulmayan Deli Yürek'in Kuşçu'su yeniden ortaya çıktı.
5
Efsane dizide oldukça zor bir rol üstlenen başarılı oyuncu, herkes gibi akan zamandan etkilenmiş görünüyor.
6
Son olarak Kuruluş Osman dizisinde Kumral Abdal karakterine hayat veren Emin Gürsoy, bu karakteri de başarıyla canlandırıyor.
7
Usta oyuncunun Kuşçu karakterine yakın olan Kumral Abdal rolünü oynaması Deli Yürek'in sıkı takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

8
Emin Gürsoy Kimdir?
Emin Gürsoy Kimdir?
Kuruluş Osman dizisinde Kumral Abdal'ı canlandıran Emin Gürsoy, 12 Mayıs 1968 tarihinde Denizli Güney'de dünyaya geldi. 1994 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlayan, Emin Gürsoy, Antalya ve Van Devlet Tiyatroları'nda çalıştı.

9
İzmit Şehir Tiyatrosu'nda da görev alarak pek çok oyunlarda yer aldı. 2018 yılında 25. Uluslararası Adana Film Festivali'nde Sibel filminde Sibel ve Fatma'nın babası karekteri ile Altın Koza En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nün sahibi oldu.
10
11

Son Dakika Bir zamanlar herkes, sözlerine hayrandı! Deli Yürek'in Kuşçu'sunun son hali görenleri şaşırttı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement