Bir Zamanlar Herkesin Peşinden Koştuğu Yıldız Bakın Ne Halde - Son Dakika

Bir Zamanlar Herkesin Peşinden Koştuğu Yıldız Bakın Ne Halde

17.10.2016 14:56

1
Hayatı da değişti kendisi de...
Hayatı da değişti kendisi de...
O bir zamanlar bugün ünlü şarkıcı Mariah Carey'nin evlenmek için gün saydığı milyarder işadamı James Packer'ın nişanlısıydı. Ama günün birinde işler beklendiği gibi gitmedi ve yüzükler atıldı. Bunun ardından da bambaşka ve eskisinden çok farklı bir hayata başladı.

1990'larda hem moda hem gösteri dünyasında isim yapan, kariyer basamaklarını koşarak tırmanan o dönemdeki adıyla Kate Fischer artık bambaşka bir hayat sürüyor.

2
Yeni adıyla Tzipora Malkah, Avustralya'nın Melbourne kenti yakınlarındaki Tookah'ta yaşıyor ve bir sağlık görevlisi olarak çalışıyor.
Yeni adıyla Tzipora Malkah, Avustralyanın Melbourne kenti yakınlarındaki Tookahta yaşıyor ve bir sağlık görevlisi olarak çalışıyor.
3
Yeni görüntüsü Woman's Daily dergisinde yayınlanınca olay oldu!
Yeni görüntüsü Womans Daily dergisinde yayınlanınca olay oldu!
Kendi isteğiyle gösteri dünyasında da elini eteğini çeken Malkah'ın yeni hayatını Avustralya'da yayınlanan Woman's Daily dergisi sayfalarına taşıdı.

4
Eskisinden üç kat daha kilolu olan Malkah "Görüntüm çok değişti ama daha önce kendimi hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim" diye anlatıyor yeni hayatını.
Eskisinden üç kat daha kilolu olan Malkah Görüntüm çok değişti ama daha önce kendimi hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim diye anlatıyor yeni hayatını.
5
Yeni işinden çok memnun!
Yeni işinden çok memnun!
Yaşlı insanlara hizmet veren bir sağlık kliniğinde terapist olarak çalışan Malkah bu iş olarak çalışmaktan da son derece memnun Malkah işinin de kendisini mutlu ettiğini söylüyor.

6
Bu halimle iyi hissediyorum!
Bu halimle iyi hissediyorum!
Malkah görüntüsünün de sürekli olarak geçmiş haliyle karşılaştırılmasından sıkılmış. "Biliyorum fazla kiloluyum ama bu halimle kendimi iyi hissediyorum" diyerek bu konuda söylenenlere de yanıt veriyor.

7
Eski adıyla Kate Fischer, 1993 yılında The Sirens adlı yapımda Pordia Di Rossi ve Elle McPherson ile birlikte kamera karşısına geçmiş ve büyük sükse yapmıştı.

8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR
500

Son Dakika Bir Zamanlar Herkesin Peşinden Koştuğu Yıldız Bakın Ne Halde - Son Dakika


Advertisement