Bir zamanların gözde ismi Gamze Özçelik'in, kardeşini gören hayret ediyor! - Son Dakika

Bir zamanların gözde ismi Gamze Özçelik'in, kardeşini gören hayret ediyor!

12.09.2019 08:25

En son Arka Sokaklar'da Zeynep rolüyle karşımıza çıkan Gamze Özçelik'in, kardeşinin de bir zamanlar oyunculuk yaptığını ama şimdilerde tesettüre girdiğini biliyor muydunuz?

1
Gamze Özçelik bir süredir manevi bir değişim yaşıyordu. Bu değişimi Instagram hesabına da yansıtan Gamze Özçelik, işi gücü bırakıp iyilik için koşuşturmaya başladı. Bir zamanların gözde oyuncusu Gamze Özçelik, şimdilerde 'Umuda Koşanlar' derneğinin başkanlığını yapıyor.
2
Dine yönelen Gamze Özçelik, son olarak başını kapattığı fotoğrafları ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı 'iyilik' yolundaki yürüyüşüne hiç ara vermedi.
3
Gamze Özçelik'in kız kardeşini gören hayranları ise şaşkınlığını gizleyemedi.
4
Kardeşi Meltem Özçelik, daha önceki yıllarda Kiraz Mevsimi ve Çilek Kokusu adlı dizilerde oynadı.
5
Bir zamanlar ablası gibi modellikle de ilgilenmişti.
6
Meltem Özçelik, tamamen tesettüre girdi ve maneviyata yöneldi. Şimdi Instagram hesabından insanlara ışık olmaya çalışıyor..
7
Takipçisinden ise şu yorum geldi:
Takipçisinden ise şu yorum geldi:
Meltem Özçelik'in sosyal medyada Instagram hesabında yayınladığı bir gönderi ise hayranının kurtuluşuna vesile oldu. Instagram hikayesindeki paylaşımında: "Bir dünya malı serilse, bir yanda bir kulun daha kurtuluşu olsa vallahi bir kulun daha kurtuluşundaki manevi hazzı değişmeyiz Elhamdülillah. Allah bizden almasın bu deliliği!

8
Gamze Özçelik, kardeşi Meltem ve ailesiyle 2017 yılında plajda böyle görüntülenmişti. Meltem Özçelik elinden zikirmatiği düşürmemiş ve dua etmişti..
9
10

Son Dakika Bir zamanların gözde ismi Gamze Özçelik'in, kardeşini gören hayret ediyor! - Son Dakika

YORUMLAR (33)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular