Son Dakika Haberleri: Bir zamanların gözde ismi Gamze Özçelik'in, kardeşini gören hayret ediyor!

Bir zamanların gözde ismi Gamze Özçelik'in, kardeşini gören hayret ediyor!

11 gün önce

En son Arka Sokaklar'da Zeynep rolüyle karşımıza çıkan Gamze Özçelik'in, kardeşinin de bir zamanlar oyunculuk yaptığını ama şimdilerde tesettüre girdiğini biliyor muydunuz?

1
Gamze Özçelik bir süredir manevi bir değişim yaşıyordu. Bu değişimi Instagram hesabına da yansıtan Gamze Özçelik, işi gücü bırakıp iyilik için koşuşturmaya başladı. Bir zamanların gözde oyuncusu Gamze Özçelik, şimdilerde 'Umuda Koşanlar' derneğinin başkanlığını yapıyor.
2
Dine yönelen Gamze Özçelik, son olarak başını kapattığı fotoğrafları ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı 'iyilik' yolundaki yürüyüşüne hiç ara vermedi.
3
Gamze Özçelik'in kız kardeşini gören hayranları ise şaşkınlığını gizleyemedi.
4
Kardeşi Meltem Özçelik, daha önceki yıllarda Kiraz Mevsimi ve Çilek Kokusu adlı dizilerde oynadı.
5
Bir zamanlar ablası gibi modellikle de ilgilenmişti.
6
Meltem Özçelik, tamamen tesettüre girdi ve maneviyata yöneldi. Şimdi Instagram hesabından insanlara ışık olmaya çalışıyor..
7
Takipçisinden ise şu yorum geldi:
Takipçisinden ise şu yorum geldi:
Meltem Özçelik'in sosyal medyada Instagram hesabında yayınladığı bir gönderi ise hayranının kurtuluşuna vesile oldu. Instagram hikayesindeki paylaşımında: "Bir dünya malı serilse, bir yanda bir kulun daha kurtuluşu olsa vallahi bir kulun daha kurtuluşundaki manevi hazzı değişmeyiz Elhamdülillah. Allah bizden almasın bu deliliği!


8
Gamze Özçelik, kardeşi Meltem ve ailesiyle 2017 yılında plajda böyle görüntülenmişti. Meltem Özçelik elinden zikirmatiği düşürmemiş ve dua etmişti..
9
10Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 08:25 

YORUMLAR (3)


Diğer Galeriler

Bu arabanın eşi benzeri yok, sadece 1 adet üretildi! Fiyatı dudak uçuklatıyor FOX ekranlarının güzeller güzeli spikeri Nazlı Tolga, bakın şimdi ne yapıyor! Şüpheyle karşılanıyordu! Cinsel ilişki bağımlılığı gerçek bir hastalık çıktı Ünlü oyuncudan skandal iddia: Bana tecavüz etmeden önce heyecandan tir tir titredi! Yüzlerce cesur vatandaş sonbahar ekinoksu için çırılçıplak denize girdi!