Son Dakika Haberleri: Bir Zamanların Güzel Yıldızı Perişan Halde

Bir Zamanların Güzel Yıldızı Perişan Halde

5 yıl önce

1
Bir dönem güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan ünlü oyuncu ve Sylvester Stallone'nin eski eşi Brigitte Nielsen'in son hali, görenlerin içini acıttı.
2
Brigittle Nielsen, önceki gün Los Angeles'ta köpeğini gezdirirken objektiflere işte böyle takıldı.
3
4
5
6
Danimarkalı model ve oyuncu Brigitte Nielsen, daha önce de ABD'nin Los Angeles kentindeki halka açık bir parkta aşırı derecede alkollü bir şekilde görüntülenmişti.
7
Nielsen, parkta çimenlere oturdu ve saatlerce votka içti. Ufak bir şişe votkayı bitirdikten sonra yere uzanan, zaman zaman ise yere tüküren oyuncu, daha önce de alkolizm tedavisi görmüştü.
8
Ailesinin müdahalesiyle 2007 yılında bir rehabilitasyon merkezine yatan Nielsen, hastaneden çıktıktan sonra 'kendimi yepyeni bir insan gibi hissediyorum' demişti. 2010 yılında ise bir kez daha rehabilite olan oyuncu, hem içkiyi hem de sigarayı bırakmıştı.
9
4 çocuk annesi Brigitte Nielsen daha sonra bir televizyon programına yaptığı açıklamada, "Alkol beni kötü bir anne yaptı. Çirkin, depresif bir kadın oldum" dedi.
10
Kariyerine modellik yaparak başlayan Brigitte Nielsen, 1985 yılında Arnold Schwarzenegger ile başrolleri paylaştığı Kızıl Sonya filmiyle üne kavuşmuştu.
11
Aynı yıl, Rocky IV ve Cobra filmlerinde beraber kamera karşısına geçtiği Sylvester Stallone ile evlenen oyuncu, eşinden 1987'de boşandı.
12
13
14
15
Sylvester Stallone'nin eski eşi Danimarkalı model ve oyuncu Brigitte Nielsen...
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Henüz küçük bir çocukken Hollywood'da fırtına gibi esen yıldızın zor günleri...
27
14 yaşındayken rol aldığı Happy Days (Mutlu Günler) adlı diziyle ünlenen Erin Moran, bir kaç gün önce kocasıyla birlikte yaşadığı derme çatma treyler'dan da kovulunca sokaklarda bir "evsiz" olarak yaşamaya başladı.
28
Radaronline.com'un haberine göre 51 yaşındaki Moran ve kocası Steve Fleischman yaşadıkları bu mekandan kayınvalidesi tarafından atıldı. Bunun nedeni ise Moran'ın her akşam barları dolaşıp çıkışta orada tanıştığı insanlarla birlikte 'eve' dönmesi.
29
Moran geçtiğimiz Haziran ayında California'daki evlerine borçları yüzünden haciz konulunca kocasıyla birlikte kayınvalidesinin yaşadığı treyler'a taşınmıştı.
30
The National Enquirer dergisinin iddiasına göre Moran ve kocası son zamanlarda her geceyi başka bir otelde geçiriyor.
31
Erin Moran henüz 14 yaşındayken Happy Days adlı diziyle ünlenmişti. Bu dizideki rol arkadaşı Ron Howard zaman içinde Hollywood'un en güçle yönetmenlerinden biri olurken Moran ise maddi olarak güç koşullar altında yaşamaya başladı.
32
33
34

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka! Yeşilçam'ın Kötü Kadını, Ödenmeyen Senetlerden Bikini Yaptı!