Bir Zamanların Vazgeçilmez Süpermodeliydi, Şimdi Sokaklarda Yaşıyor - Son Dakika

Bir Zamanların Vazgeçilmez Süpermodeliydi, Şimdi Sokaklarda Yaşıyor

06.02.2019 16:12

80'li yılların vazgeçilmez modeli Nastasia Urbano gıpta ile bakılan bir hayata sahipti. Az çalışarak milyonlar kazanıyor, lüks villalarda yaşıyor ve ünlülerde beraber takılıyordu. Ancak Urbano'nun hayatı çocuklarının babasıyla tanışması ile resmen bir anda karardı.

1
80'li yıllara damgasını vuran süper model Nastasia Urbano'nun eski gösterişli hayatından eser yok.
2
Pek çok ismin yer almak için çaba harcadığı Vogue'da birden fazla kez kapak olan güzel model şimdilerde sefalet içinde yaşıyor.
3
Ünlülerle partilere katılıyor, lüks villalarda yaşıyor ve kendi deyimiyle yılda 20 gün çalışıp milyonlar kazanıyordu.
4
Urbano o günleri "Mükemmel bir yaşamım vardı. Bir gün Jack Nicholson ile sonraki gün Andy Warhol, Roman Polanski gibi ünlülerle tanışıyordum. Melanie Griffith, Don Johnson gibi yıldızlarla beraber partiliyordum." diyerek anlatıyor.
5
Ancak ünlü top modelin hayatı çocuklarının babası ve eski kocası olan adamla tanışmasıyla bambaşka bir boyuta vardı. Urbano kelimenin tam anlamıyla bir anda sadece kıyafetleriyle sokak ortasında kaldı.
6
Urbano o günleri şöyle anlatıyor "O ilişkiye dair tek güzel şey çocuklarım. Ama sırılsıklam aşık olmuştum. Her şeyi benim paramla alıyordu. Bir gün bana BMW almak istediğini söyledi ancak bir baktım çeki bana imzalatıyordu. Ama o kadar aşıktım ki her şeyi imzalıyordum."
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Bir Zamanların Vazgeçilmez Süpermodeliydi, Şimdi Sokaklarda Yaşıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement