Son Dakika Haberleri: Bir Zamanların Vazgeçilmez Süpermodeliydi, Şimdi Sokaklarda Yaşıyor

Bir Zamanların Vazgeçilmez Süpermodeliydi, Şimdi Sokaklarda Yaşıyor

7 ay önce

80'li yılların vazgeçilmez modeli Nastasia Urbano gıpta ile bakılan bir hayata sahipti. Az çalışarak milyonlar kazanıyor, lüks villalarda yaşıyor ve ünlülerde beraber takılıyordu. Ancak Urbano'nun hayatı çocuklarının babasıyla tanışması ile resmen bir anda karardı.

1
80'li yıllara damgasını vuran süper model Nastasia Urbano'nun eski gösterişli hayatından eser yok.
2
Pek çok ismin yer almak için çaba harcadığı Vogue'da birden fazla kez kapak olan güzel model şimdilerde sefalet içinde yaşıyor.
3
Ünlülerle partilere katılıyor, lüks villalarda yaşıyor ve kendi deyimiyle yılda 20 gün çalışıp milyonlar kazanıyordu.
4
Urbano o günleri "Mükemmel bir yaşamım vardı. Bir gün Jack Nicholson ile sonraki gün Andy Warhol, Roman Polanski gibi ünlülerle tanışıyordum. Melanie Griffith, Don Johnson gibi yıldızlarla beraber partiliyordum." diyerek anlatıyor.
5
Ancak ünlü top modelin hayatı çocuklarının babası ve eski kocası olan adamla tanışmasıyla bambaşka bir boyuta vardı. Urbano kelimenin tam anlamıyla bir anda sadece kıyafetleriyle sokak ortasında kaldı.
6
Urbano o günleri şöyle anlatıyor "O ilişkiye dair tek güzel şey çocuklarım. Ama sırılsıklam aşık olmuştum. Her şeyi benim paramla alıyordu. Bir gün bana BMW almak istediğini söyledi ancak bir baktım çeki bana imzalatıyordu. Ama o kadar aşıktım ki her şeyi imzalıyordum."
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 06.02.2019 04:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi Kim inanır 50 yaşında olduğuna! Kusursuz vücuduyla genç kızlara taş çıkarttı Balığın yanında sakın roka yemeyin! İşte asla birlikte tüketmemeniz gereken besinler Doğumdan sonra aldığı kilolarla olay olan Evcen'den, eleştirilere yanıt gibi paylaşım!