Bir Zamanların Yakışıklı Aktörü Şimdi Tanınmaz Halde - Son Dakika

Bir Zamanların Yakışıklı Aktörü Şimdi Tanınmaz Halde

05.04.2018 08:08

Bir dönemin en yakışıklı ve gözde aktörlerinden Jan Michael Vincent'in, son halini görenin içi acıyor...

1
1980'lerde rol aldığı Airwolf adlı dizide bölüm başına 200 Bin Dolar yani yaklaşık 454 Bin TL kazanan aktör Jan Michael Vincent, emeklilik günlerini çok zor geçiriyor.

2
Airwolf'un yanısıra bir dönem ülkemizde de yayınlanan The Winds of War (Savaş Rüzgarları) adlı yapımın da aralarında bulunduğu birçok TV dizisi için kamera karşısına geçen Jan Michael Vincent, uzun süre uyuşturucu ve alkol bağımlılığıyla mücadele etti.

3
Bu süreçte kariyeri de bir düşüş grafiği çizdi.

4

İki kez ciddi trafik kazası geçiren aktör boynundan ağır yaralandı ve sesini de kaybetti.

İki kez ciddi trafik kazası geçiren aktör boynundan ağır yaralandı ve sesini de kaybetti.

5
İki yıl önce damarlarıyla ilgili bir sorun yüzünden sağ bacağı enfeksiyon kaptı ve doktorlar tarafından bir bölümü operasyonla kesildi.

6
7
8

Son Dakika Bir Zamanların Yakışıklı Aktörü Şimdi Tanınmaz Halde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kız arkadaşıyla birlikte, başkalarıyla cinsel ilişkiye giren polis memuru görevden atıldı Bilerek yapmış! Kamera karşısında giyinen büyük beden model pantolonun fermuarını kapatamadı 16 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunup canlı canlı gömen adamın sonu idam sandalyesi oldu Koronayı nasıl atlattığını bir de ona sorun! Güzel modelin 1 haftası kabus gibi geçti Yasak aşk yaşadığını itiraf eden Öykü Serter'in eski sevgilisinin Levent Altınay olduğu iddia edildi