Bir Zamanların Yakışıklı Oyuncusu Tarık Tarcan Bakın Şimdi Ne Yapıyor - Son Dakika

Bir Zamanların Yakışıklı Oyuncusu Tarık Tarcan Bakın Şimdi Ne Yapıyor

2 yıl önce

80 ve 90'lı yıllara yakışıklılığıyla damga vuran Tarık Tarcan, sinema filmleri, dizileri ve yarışma programlarıyla Türkiye'nin en gözde isimlerinden biriydi. Tarcan, kariyerinin zirvesindeyken İstanbul'dan ayrıldı. Peki Tarık Tarcan şimdi ne yapıyor dersiniz?

1
Tarık Tarcan adı Türkiye'nin popüler kültür tarihinde birkaç kuşağın hafızasında yer etti. Her ne kadar artık kameralardan uzakta yaşasa da yine her gittiği yerde tanınıyor. Tarık Tarcan, 14 Nisan 1958'de Bursa'nın Mudanya ilçesinde doğdu. Liseyi bitirene kadar Bursa'da yaşadı. Spora olan tutkunluğu yolunu İstanbul'a, Spor Akademisi'ne yönlendirdi. Ama hayat onun planladığı gibi yürümedi, Tarcan'a bambaşka bir sürpriz hazırladı. Ünlü bir giyim firmasının defilesinde podyuma çıkınca kariyeri de yön değiştirdi.

2
ÇARKIFELEK'İN SUNUCUSU OLDU
ÇARKIFELEKİN SUNUCUSU OLDU
Artık Tarık Tarcan, Türkiye'nin en gözde mankenlerinden biriydi. Çok sayıda defilede podyuma çıktı. Reklam filmlerinde rol aldı. 1984 yılında sinema serüveni başladı, Fahriye Abla filmiyle kamera karşısına geçti. Ondan sonra da çok sayıda sinema filmi ve TV dizisinde rol aldı.Sonra Tarcan için yine kamera karşısında bambaşka bir serüven başladı. Dönemin en çok izlenen yarışma programlarından Çarkıfelek'in ilk sunucusu oldu. Ona Yasemin Koşal eşlik ediyordu. Fakat sonra yine beklenmedik bir değişiklik oldu. Tarcan, 1991 yılında hem de zirvedeyken pırıltılı dünyaya veda etti.

3
KIRGINDI
KIRGINDI
Herkes onun bu karanına çok şaşırmıştı. Tarcan kariyerine bu erken vedanın nedenini kısaca "kırgınlık" olarak açıkladı.

4
ANTALYA'YA YERLEŞTİ
ANTALYAYA YERLEŞTİ
Tarcan o sırada henüz 32 yaşındaydı. Önce Antalya'ya yerleşti. Bir restoran işletmeye başladı.

5
İşte Tarık Tarcan'ın sıradan hayatından kareler...

6
7
SONRA DATÇA'YA GEÇTİ
SONRA DATÇAYA GEÇTİ
Ardından da doğal açıdan daha sakin olan Datça'ya geçti. Artık yılın büyük bir bölümünü Datça'nın cennet köylerinden birinde geçiriyor.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
TUTKULARINDAN VAZGEÇMEDİ
TUTKULARINDAN VAZGEÇMEDİ
Manken olarak kariyer yaparken bir yandan da eğitimini tamamlayıp fizyoterapist olan Tarcan, deniz tutkusundan da spor tutkusundan da hiç vazgeçmedi.

Haber Yayın Tarihi: 07.06.2018 02:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü sunucu Caroline Flack, tenisçi sevgilisi Lewis Burton'ı hastanelik etti! Ünlü oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler