Son Dakika Haberleri: Birbirinden Renkli Hobileriyle Yeni Bakanlar

Birbirinden Renkli Hobileriyle Yeni Bakanlar

6 yıl önce

Devir teslim törenlerinin ardından görevlerine başlayan yeni bakanlar, hobileriyle dikkat çekiyor. İşte yeni bakanların hobileri:

1
Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan 17 Aralık operasyonu sonrası istifa eden Bakanlar ve görev değişiklikleri kapsamında revizyona uğrayan kabinede görevlerine başlayan yeni bakanlar, hobileriyle de dikkat çekiyor. İşte yeni bakanların hobileri:
2
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam: Sakaryaspor'u tutuyor. Okumayı ve seyahat etmeyi seviyor.
3
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: Samsunsporlu; ata binmeyi seviyor. Kayak ve tenisle ilgili.
4
AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: İyi bir golf oyuncusu. Bir süre önce Antalya'ya gelen dünyaca ünlü Tiger Woods ile golf oynamıştı.
5
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler: Arap edebiyatı tutkunu; sürekli Arapça eserler okuyor. Beşiktaşlı ve yüzmeyi çok seviyor.
6
İçişleri Bakanı Efkan Ala: Şiir ve müziğe meraklı. Türk musikisi eserleri seslendiriyor ve "Kötü bir sesle ne kadar söylenebilirse, öyle söylüyorum" diyor. Aynı zamanda tam bir Müzeyyan Senar tutkunu.
7
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi: Galatasaray Kongre üyesi, kitap okumayı çok seviyor. Türk Sanat Müziği'ne meraklı.
8
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık: Trabzonsporlu. Hobileri yürüyüş yapmak ve masa tenisi oynamak.
9
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce: Kum saati ve tespih koleksiyonu var. Kum saatlerinin manevi olarak da önemli olduğunu düşünüyor.Haber Yayın Tarihi: 28.12.2013 10:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!