Son Dakika Haberleri: Birbiriyle Evlenen 3 Kadın Bebek Bekliyor

Birbiriyle Evlenen 3 Kadın Bebek Bekliyor

6 yıl önce

1
Şimdiye kadar bir çok iki karısı olan ya da iki tane kocası olan insanların ilginç hikayelerine tanık olduk. Ancak bu evlilik şu ana kadar hiç duymadığınız türden. Çünkü bu sıradışı evlilikteki 3 kişi de kadın.

2
Dünyadaki ilk üçlü kadın evliliği, ABD'nin Massachusetts eyaletinde yapıldı. Tarihte bir ilke imza atan 3 kadın, Ağustos 2013‘te evlendi. Üstelik bir de bebek bekliyorlar.

3
Doll, Kitten ve Brynn isimli kadınlardan bebeği karnından taşıyan 27 yaşındaki Kitten.

4
Ancak planları 3 çocuk sahibi olmak ve hepsi doğum yapmak istiyor.

5
Dünyanın en tuhaf evliliğine bu 3 kadın da düğün töreninde gelinlik giymiş. Tabi ki yasal olarak mümkün olmayan bu evlilik, sadece bir törenle gerçekleşmiş.

6
3 kadının hikayesi 2009 yılında başlıyor. Brynn ve Doll bir internet sitesi üzerinden tanıştıktan sonra yaklaşık 8 ay görüşüyorlar ve 2 yıl sonra birlikte yaşamaya başlıyorlar.

7
Ardından kendilerine üçüncü bir kişinin katılmasını isteyen iki kadın açık bir ilan veriyor. Kitten'dan gelen cevapla birlikte dünyanın ilk üçlü kadın evliliğine adım atılıyor.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 24.04.2014 01:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!