Son Dakika Haberleri: Birleşik Krallık'ın İlk Cinsel İlişki Bebeği Kiralama Merkezini, Kadınlar Yönetiyor!

Birleşik Krallık'ın İlk Cinsel İlişki Bebeği Kiralama Merkezini, Kadınlar Yönetiyor!

4 ay önce

West Midlands'daki cinsel ilişki bebekleri kiralama evi, 4 çocuk annesi, girişimci Jade Stanley tarafından kuruldu.

1
Jade Stanley, çekingen olup arkadaş edinemeyen erkekleri bu girişimciliği ile mutlu ettiğini düşünüyor. Jade, bir haftalığına ya da müşterinin ihtiyaçlarına göre süreli kiralanan bu bebeklerin onlara yol arkadaşı olduğunu, hatta eşini kaybeden ve gerçek bir ilişki yaşamaktan kaçan çoğu erkeğin buraya koştuğunu söylüyor.
2
Jade Stanley, cinsel ilişki bebekleri hakkında: "Bebeklerin canlı gibi gözükmesi için gerçeklik elde etmeye çalışıyoruz. Mümkün olduğunca çok fotoğraf yayınlıyoruz." Müşteri kiralamak için bir bebeği seçer ve seçtiği bebek tekrardan dezenfekte edilir. Müşteriye muhakkak temiz teslim edilir. Jade, Çin'de yapılan bebeklerin, yalnız bireyler için ilkel plastik yardımcılar olduğunu bu algıyı kırmak için bu işe başladığını söylüyor.
3
Girişimci Stanley, cinsel ilişki bebeklerinin ölü aşklarını özleyen dullarla popüler olduğunu da ekliyor.
4
5

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasmin Erbil'in İkizi Ortaya Çıktı! İngiltere'de Modellik Yapıyor Dünyaca Ünlü Gazetenin Kaleminden İstanbul'da Yaşamak İçin 5 Neden Ünlü Oyuncunun Annesine Olan Benzerliği ''Yok artık!'' Dedirtti Aşk-ı Memnu'nun Hilmi Önal'ı Olarak Tanımıştık, Son Hali Yürek Burkuyor Ünlülerin Bilinmeyen Sağlık Sorunları