Son Dakika Haberleri: Birleşik Krallık'ın İlk Cinsel İlişki Bebeği Kiralama Merkezini, Kadınlar Yönetiyor!

Birleşik Krallık'ın İlk Cinsel İlişki Bebeği Kiralama Merkezini, Kadınlar Yönetiyor!

2 ay önce

West Midlands'daki cinsel ilişki bebekleri kiralama evi, 4 çocuk annesi, girişimci Jade Stanley tarafından kuruldu.

1
Jade Stanley, çekingen olup arkadaş edinemeyen erkekleri bu girişimciliği ile mutlu ettiğini düşünüyor. Jade, bir haftalığına ya da müşterinin ihtiyaçlarına göre süreli kiralanan bu bebeklerin onlara yol arkadaşı olduğunu, hatta eşini kaybeden ve gerçek bir ilişki yaşamaktan kaçan çoğu erkeğin buraya koştuğunu söylüyor.
2
Jade Stanley, cinsel ilişki bebekleri hakkında: "Bebeklerin canlı gibi gözükmesi için gerçeklik elde etmeye çalışıyoruz. Mümkün olduğunca çok fotoğraf yayınlıyoruz." Müşteri kiralamak için bir bebeği seçer ve seçtiği bebek tekrardan dezenfekte edilir. Müşteriye muhakkak temiz teslim edilir. Jade, Çin'de yapılan bebeklerin, yalnız bireyler için ilkel plastik yardımcılar olduğunu bu algıyı kırmak için bu işe başladığını söylüyor.
3
Girişimci Stanley, cinsel ilişki bebeklerinin ölü aşklarını özleyen dullarla popüler olduğunu da ekliyor.
4
5

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Elektrik Faturanızı Düşürecek 10 Süper İpucu İzdivaç'ın Fenomen Gelin Adayı Hanife'nin, Son Hali 'Estetik mi Oldu?' Dedirtiyor! Jennifer Lopez Yine Sınırları Zorladı, Önü Ayrı Arkası Ayrı Olay! Ateşli Paylaşımlarıyla Erkekleri Mest Eden Güzel Model, Yılın Kadını Seçildi! Gribin İlacı: Cinsel İlişki!