Bit Pazarından Aldığı Şifonyer Sayesinde Zengin Oldu - Son Dakika

Bit Pazarından Aldığı Şifonyer Sayesinde Zengin Oldu

08.11.2016 09:48

1
Bit pazarlarından ucuz eşyalar almayı alışkanlık haline getiren Amerikalı Emil Knodell, Teksas'ta ziyaret ettiği bir bit pazarında 100 dolara satın aldığı şifonyerin altında bulunan gizli bölme sayesinde mini bir servetin sahibi oldu.

2
67 yaşındaki Emil Knodell bit pazarına giderek ucuz şeyler almaya bayılıyor. Teksas'ın Bellville kasabasında yeni bir bit pazarı açıldığını duyar duymaz buraya gitti.

3
Bit pazarına giden yaşlı adam gözünü hemen 125 yıllık cevizden yapılma şifonyere dikti.

4
Emil, şifonyeri aldı ancak kendisini ne tür bir sürprizin beklediğini bilmiyordu. Şifonyeri satan kişi, kimse ilgilenmediğinden fiyatı 100 dolara kadar düşürmüştü.

5
Ancak içinde bulunanlar şifonyeri fiyatının yüz binlerce kat üstünde değerli kılıyordu.

6
Newsner'ın haberine göre Emil, şifonyeri aracının kasasına yüklerken içinden ses geldiğini duydu. Şifonyerin içinde gizli bir bölüm vardı.

7
Emil, gördüklerine inanamadı.

8
Gizli bölümün içinde mücevherler, elmaslar, antika paralar ve bozukluklar, madalyalar ve dahası vardı. Sanki define sandığı gibiydi.

9
Muhtemelen böyle bir şeye denk gelen herkes eşyaları sahiplenmeyi düşünürdü. Ancak Emil sıradışı bir şey yaptı.

10
Gizli bölmede yer alan bütün eşyaları satın aldığı kişiye iade etti.

11
Sonradan anlaşılana göre, şifonyerin içindeki paha biçilemez eşyalar, şifonyeri bit pazarında satan kişinin dedesine aitmiş. Satıcı, şifonyerin içindeki gizli bölmeyi ve eşyaları farketmemiş.

12
Tecrübe ettiği olaydan sonra Emil için bit pazarına gitmek daha tutkulu bir hal aldı.

13
Emil Knodell, CNN'e “Bit pazarlarına daha istekli gidiyorum. Başınıza ne geleceğini bilemiyorsunuz” dedi.

14
15

Son Dakika Bit Pazarından Aldığı Şifonyer Sayesinde Zengin Oldu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement