Bitkisel Sabunlar Neye İyi Gelir? - Son Dakika

Bitkisel Sabunlar Neye İyi Gelir?

6 yıl önce

Sabun cildimize iyi gelen rahatlatan ve güzel bir görünüm kazandıran bir üründür.

1
Kil sabunu: Siyah nokta oluşumunu engeller. Cildi temizler. Sıkılaştırıcıdır. Cildi besler ve toksinlerden arındırır. Ciltteki fazla suyu atar. Mineral ve vitamin sağlar.
2
Papatya sabunu: Göz altı torbalarını engeller. Selülit tedavisinde kullanılır. Cildi dinlendirir. Egzamaya karşı etkilidir. Cilt lekeleriyle savaşır.
3
Lavanta sabunu: Akne ve sivilceyi engeller. Cilde parlaklık verir. Cildin ölü derisini atar. Siyah noktaları engeller.Yanıklara iyi gelir. Doğal bir antiseptiktir.
4
Çilek sabunu: Pullanmayı durdurur. Kırışıklığın önüne geçer. Antioksidan özelliklerine sahiptir. Cildi de saçı da besler.

5
Keçi sütü sabunu: Cildin nemini korur. Yumuşaklık verir. Cildi sıkılaştırır.
6
Zeytinyağı sabunu: Cilt hastalıklarına karşı oldukça etkilidir. Cilde parlaklık verir. Saçı besler ve kuvvetlendirir.Egzama, mantar, akne gibi sorunlarla savaşır.
7
Kayısı sabunu: Yaşlanmayı engeller. Cildin yağ oranını dengeler. Sivilce ve akne lekelerinı geçirir. Cilt hücrelerini hızlı bir şekilde dengeler.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!