Bitkisel Sabunlar Neye İyi Gelir? - Son Dakika

Bitkisel Sabunlar Neye İyi Gelir?

11.04.2014 18:29

Sabun cildimize iyi gelen rahatlatan ve güzel bir görünüm kazandıran bir üründür.

1
Kil sabunu: Siyah nokta oluşumunu engeller. Cildi temizler. Sıkılaştırıcıdır. Cildi besler ve toksinlerden arındırır. Ciltteki fazla suyu atar. Mineral ve vitamin sağlar.
2
Papatya sabunu: Göz altı torbalarını engeller. Selülit tedavisinde kullanılır. Cildi dinlendirir. Egzamaya karşı etkilidir. Cilt lekeleriyle savaşır.
3
Lavanta sabunu: Akne ve sivilceyi engeller. Cilde parlaklık verir. Cildin ölü derisini atar. Siyah noktaları engeller.Yanıklara iyi gelir. Doğal bir antiseptiktir.
4
Çilek sabunu: Pullanmayı durdurur. Kırışıklığın önüne geçer. Antioksidan özelliklerine sahiptir. Cildi de saçı da besler.

5
Keçi sütü sabunu: Cildin nemini korur. Yumuşaklık verir. Cildi sıkılaştırır.
6
Zeytinyağı sabunu: Cilt hastalıklarına karşı oldukça etkilidir. Cilde parlaklık verir. Saçı besler ve kuvvetlendirir.Egzama, mantar, akne gibi sorunlarla savaşır.
7
Kayısı sabunu: Yaşlanmayı engeller. Cildin yağ oranını dengeler. Sivilce ve akne lekelerinı geçirir. Cilt hücrelerini hızlı bir şekilde dengeler.

Son Dakika Bitkisel Sabunlar Neye İyi Gelir? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi Ne zaman oluştuğu bilinmiyor! Burası Akdeniz'in aşağı dünyaya açılan kapısı Nüfuslar artıyor! İşte büyükşehir olmaya aday 15 ilimiz Tam 30 dakika sürdü! Doğanın en ölümcül kavgasında beklenmedik son Dünya basını bu haberi konuşuyor! Kraliyet'in olaylı gelini Meghan Markle düşük yaptı