Biyonik Kız Evlendi - Son Dakika

Biyonik Kız Evlendi

09.08.2010 19:32

1
Nişanlısıyla Geçirdiği Kazada Bacağı Kopan Şarkıcı Evlendi
2
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde geçirdiği trafik kazasında sağ bacağı kopan, hastanene 200 gün süren yaşam mücadelesini kazanan ve 'biyonik kız' diye anılmaya başlanan 26 yaşındaki Çiğdem Yüce, hayalindeki gelinliği giyip sevdiği erkekle Antalya'da evlendi.
3
Şarkıcı ve model Çiğdem Yüce, Alanya'da 14 Ekim 2009 tarihinde nişanlısı Alper Bezci'nin kullandığı otomobilin takla atması sonucu ağır yaralandı. Vücudunda 19 kırık oluşan ve sağ bacağı diz kapağının üzerinden kopan Çiğdem Yüce, Antalya ve Ankara'da hastanelerde verdiği yaşam savaşını kazandı.
4
Ameliyat üzerine ameliyat geçiren Çiğdem Yüce, Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde uzun süren bir tedavinin ardından, yurtdışından getirilen sensörlü ve multi işlemcili protez bacağı ile yeniden yürümeye başladı.
5
6
7
8

Son Dakika Biyonik Kız Evlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı