Biz yapsak alay konusu olur! Genç milyarder Kylie Jenner'ın pantolonundaki detaya kimse anlam veremedi - Son Dakika

Biz yapsak alay konusu olur! Genç milyarder Kylie Jenner'ın pantolonundaki detaya kimse anlam veremedi

24.08.2020 14:42

Dünyaca ünlü milyarder Kylie Jenner, beyaz bikinisinin üzerine giydiği hırkası ve eşofmanı ile poz verdi. Fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Jenner'ın pantolonundaki çengelli iğneye ise kimse anlam veremedi.

1
Forbes tarafından 'Dünyanın En Genç Milyarderi' ünvanı verilen ancak mal varlığı ile ilgili oynamalarda bulunduğu iddiasıyla bu unvanı başkasına kaptıran Kylie Jenner süper lüks yaşantısıyla dikkat çekiyor.
2
Milyarca dolarlık evleri ve arabalarıyla adından söz ettiren genç milyarder, giydikleri elbise ve taktığı aksesuarlarıyla da tam bir moda ikonu.
3
Lüks yaşantısını sık sık takipçileriyle paylaşan güzel isim, iddialı paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
4
Geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren Jenner, beyaz bikinisinin üzerine giydiği hırkası ve eşofmanı ile poz verdi. 24 yaşındaki model, o karelerini sosyal medya hesabından yayınladı.
5
Jenner'ın paylaşımları takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutulurken, pantolonundaki çengelli iğne detayı dikkat çekti. Aksesuar olarak pantolonunun önüne çengelli iğne takan Kylie'ye "Biz taksak alay konusu olur" yorumları geldi.
6
İtiraf edelim ki Kylie'ye bu stil çok yakışmış ve normalde saçma gibi görünen çengelli iğne de muhteşem kombinini tamamlamış.
7
8
9
10

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Biz yapsak alay konusu olur! Genç milyarder Kylie Jenner'ın pantolonundaki detaya kimse anlam veremedi - Son Dakika


Advertisement