Black Mirror'da İzleyici Dönemi Başlıyor! - Son Dakika

Black Mirror'da İzleyici Dönemi Başlıyor!

Dünya çapında büyük beğeni toplayan Netflix dizisi Black Mirror, büyük bir değişikliğe giderek, 5. sezonda interaktif bölüm çekecek, işte tüm ayrıntılar...

1
Henüz Netflix'ten 5. sezon için resmi tarih verilmeyen Black Mirror dizisinin yeni sezonundan ayrıntılar gelmeye başladı.
2
2018'in sonuna doğru izleyiciyle buluşacağı düşünülen Black Mirror dizisinde izleyiciyi yeni bir sürpriz bekliyor.
3
İnteraktif denilen, yani kullanıcıyla etkileşime geçen, oyuncuların olayların gidişatına yön verdiği birçok oyun gibi izleyiciler de Black Mirror'a yön verebilecek.
4
Kitaplarda dahi kullanılan bu yöntem, alternatif sonlar sunuyor. Ve Black Mirror'un da 5. sezon bölümlerinden birinde interaktif bir bölüm çekeceği iddia ediliyor.
5
Diziyi izleyenler bilir, dizide genel olarak insanların kararları geleceği önemli düzeyde etkiliyor. Bu nedenle Black Mirror'un interaktif bir bölüm çekecek olması izleyiciyi şaşırtmayacaktır.
6
Bu yöntem, dizi ve film sektöründe farklı bir bakış açısına, yeni bir soluk olmaya yarayacak gibi duruyor.
7
Resmi bir açıklama olmasa da geçmiş sezonlara bakarak 5. sezonun son çeyrekte yayınlanacağını söyleyebiliriz. Black Mirror'un 3. sezonu Ekim, 4. sezonu Aralık ayında yayınlanmıştı.
8
Bloomberg'in raporuna göre, Netflix bu tarz projeler üzerinde çalışıyor. Shrek'in spin-off'u Puss in Book ve Buddy Thunderstruck'ın bir bölümü de iddiaya interaktif olarak çekilecek.
9
Netflix'in bu kararıyla izleyicilerin pasif halden aktif duruma geçerek kararlarıyla geleceğe nasıl yön vereceklerini hep beraber görmüş olacağız.
10

Haber Yayın Tarihi: 04.10.2018 11:36

Son Dakika Black Mirror'da İzleyici Dönemi Başlıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu Defne Samyeli bikinisinin üzerine giydiği file elbisesiyle büyülüyor