Blackberry 10.3'ün Ekran Görüntüleri Sızdı - Son Dakika

Blackberry 10.3'ün Ekran Görüntüleri Sızdı

24.03.2014 12:06

Kötü günler geçiren Kanada merkezli teknoloji devi BlackBerry'nin üzerinde çalıştığı BlackBerry 10.3'ün ekran görüntüleri...

1
Kötü günler geçiren Kanada merkezli teknoloji devi BlackBerry, mevcut işletim sistemi BlackBerry OS'un yeni sürümü üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak :

2
Yeni sürüm BlackBerry 10.3 sızdı ve bazı özellikleri gün yüzüne çıktı. Ekran görüntülerinde görüldüğü gibi tasarım açısından yapılan yenilikler siyah ve kırmızı renk düzeni ile dikkat çekiyor.
3
QWERTY klavye için de yapılan değişiklikler mevcut. Öte yandan söylentilere göre söz konusu güncelleme, telefonunuz baş aşağı olduğunda ya da cebinizde durduğunda otomatik olarak ekranı kapanıyor ve bu sayede pil ömründe tasarruf sağlanmış olunuyor.
4
BlackBerry 10.3 yeni panoramik ayarı gibi kamera olarak da bazı yenilikler ile geliyor. Son olarak, tarayıcı üzerinden gezinme için büyük ölçüde gelişme olduğu da söyleniyor.
5
6

Son Dakika Blackberry 10.3'ün Ekran Görüntüleri Sızdı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular