Blair'e Türk Gelin - Son Dakika

Blair'e Türk Gelin

18.01.2013 14:02

1
Eski Devlet Bakanlarından Mehmet Altınsoy'un torunu Suzanne Ashman, İngiltere eski Başbakanı Tony Blair'ın oğlu Euan ile nişanlandı. Yüzükler, aile ve arkadaşlar arasında yapılan bir törenle takıldı.
2
Eski Devlet Bakanlarından Mehmet Altınsoy'un torunu Suzanne Ashman (24), İngiltere eski Başbakanı Tony Blair'e gelini oluyor.
3
Ailenin büyük oğlu Euan (29) ile Suzanne, yakın arkadaşları ve ailelerin katıldığı törenle nişan yüzüklerini taktı. Çiftin, Islington'da bir ev aldığı da bildirildi.
4
Çift, Tony Blair henüz Başbakanlık görevindeyken, Eski Savunma Bakanı Geoff Hoon tarafından tanıştırılmıştı.
5
Trinity College'da felsefe, politika ve ekonomi alanında eğitim alan Suzanne, Tony Blair'in yardım kuruluşu için çalışıyor.
6
Anne tarafından Türk olan Suzanne Ashman'ın 2007'de vefat eden dedesi Mehmet Altınsoy, Özal'a yakınlığıyla tanınıyordu.
7
8

Son Dakika Blair'e Türk Gelin - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı