Bodhi İsimli Köpek Ayda 15 Bin Dolar Kazanıyor - Son Dakika

Bodhi İsimli Köpek Ayda 15 Bin Dolar Kazanıyor

26.10.2014 12:02

1
Instagram'da 155 bini aşkın takipçiye sahip Bodhi adlı Shiba Inu adlı köpek, ayda 15 bin dolar kazanıyor. Modellik yapan Bodhi, tasarımcıların kıyafetleriyle poz veriyor.

2
Daily Mail 'in haberine göre, Bodhi'nin sahipleri Yena Kim ve David Fung, “Onu ilk giydirmeye başladığımızda, bize poz vermeye başladı. Onun fotoğrafını Facebook 'a şaka olsun diye yükledik” sözleriyle ünlü köpeğin modelliğe nasıl başladığını anlattı.

3
Bodhi'nin ününün hızla yayılmasıyla Grumpy Cat'le de çalışan Ben Lashes, Kim ve Fung'la gelirin yüzde 20'sini alacağı bir anlaşma yapmak istemiş. Ne var ki, Lashes'ın teklifi, oranın yüksek olması nedeniyle kabul edilmemiş.

4
5
6
7
8
9

Son Dakika Bodhi İsimli Köpek Ayda 15 Bin Dolar Kazanıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor