Son Dakika Haberleri: Bodhi İsimli Köpek Ayda 15 Bin Dolar Kazanıyor

Bodhi İsimli Köpek Ayda 15 Bin Dolar Kazanıyor

6 yıl önce

1
Instagram'da 155 bini aşkın takipçiye sahip Bodhi adlı Shiba Inu adlı köpek, ayda 15 bin dolar kazanıyor. Modellik yapan Bodhi, tasarımcıların kıyafetleriyle poz veriyor.

2
Daily Mail 'in haberine göre, Bodhi'nin sahipleri Yena Kim ve David Fung, “Onu ilk giydirmeye başladığımızda, bize poz vermeye başladı. Onun fotoğrafını Facebook 'a şaka olsun diye yükledik” sözleriyle ünlü köpeğin modelliğe nasıl başladığını anlattı.

3
Bodhi'nin ününün hızla yayılmasıyla Grumpy Cat'le de çalışan Ben Lashes, Kim ve Fung'la gelirin yüzde 20'sini alacağı bir anlaşma yapmak istemiş. Ne var ki, Lashes'ın teklifi, oranın yüksek olması nedeniyle kabul edilmemiş.

4
5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 26.10.2014 12:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor! Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü