Bodrum'da Evlendiler - Son Dakika

Bodrum'da Evlendiler

22.07.2011 15:34

1
Gökçe Bahadır ve Ali Sunal, geçtiğimiz cumartesi günü Bodrum yolcu limanında kıyılan nikahın ardından aileleri ve yakın dostlarıyla birlikte Yunanistan'ın Leros Adası'na gitti.

2

Bodrum'daki nikahta beyaz bir mini elbiseyi tercih eden Bahadır, Leros Adası'nda gelinlik giydi.

3
İki gün iki gece süren düğün kutlamalarının ardından çift balayına Yunan Adaları'nda devam ediyor.

4
5
6
7
Ali Sunal, 3 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi Oyuncu olan 30 yaşındaki Gökçe Bahadır'la Bodrum'da evlendi.

8
Kemal Sunal'ın oğlu 34 yaşındaki Ali Sunal, 3 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi Oyuncu olan 30 yaşındaki Gökçe Bahadır'la Bodrum'da evlendi.
9
Çiftin şahitliklerini Oya Başar ve Göksel Kortay yaptı.

10
Çift nikah memurunun sorusuna "Evet" cevabını verdikten sonra, Gökçe Bahadır, Ali Sunal'ın ayağına bastı. Nikah memuru evlilik cüzdanını Gökçe Bahadır'a verdi.

11
Nikahın kıyılmasının ardından tören alanında duygulu anlar yaşandı. Ali Sunal, annesi Gül Sunal'ı kucakladı.
12
Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi'ndeki Cafe Port Bar ve Restarunat'ta düzenlenen nikaha, çift aileleri ve yakın dostları katıldı
13
Gökçe Bahadır da nikah sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı.
14
Nikah törenine Pınar Altuğ, Yağmur Atacan çifti kızları Su'yla, Dolunay Soysert ve eşi Sinan Tuzcuoğlu, Ceyda Düvenci eşi Engin Akgün ve minik kızları Melisa, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Ünlüoğlu da katıldı.

15
Ali Sunal eşi Gökçe Bahadır ve davetliler, nikahın ardından feribotla Yunanistan'ın Kos Adası'na gitti.

Son Dakika Bodrum'da Evlendiler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı