Bodrum'da Evlendiler - Son Dakika

Bodrum'da Evlendiler

9 yıl önce

1
Gökçe Bahadır ve Ali Sunal, geçtiğimiz cumartesi günü Bodrum yolcu limanında kıyılan nikahın ardından aileleri ve yakın dostlarıyla birlikte Yunanistan'ın Leros Adası'na gitti.


2

Bodrum'daki nikahta beyaz bir mini elbiseyi tercih eden Bahadır, Leros Adası'nda gelinlik giydi.

3
İki gün iki gece süren düğün kutlamalarının ardından çift balayına Yunan Adaları'nda devam ediyor.

4
5
6
7
Ali Sunal, 3 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi Oyuncu olan 30 yaşındaki Gökçe Bahadır'la Bodrum'da evlendi.

8
Kemal Sunal'ın oğlu 34 yaşındaki Ali Sunal, 3 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi Oyuncu olan 30 yaşındaki Gökçe Bahadır'la Bodrum'da evlendi.
9
Çiftin şahitliklerini Oya Başar ve Göksel Kortay yaptı.


10
Çift nikah memurunun sorusuna "Evet" cevabını verdikten sonra, Gökçe Bahadır, Ali Sunal'ın ayağına bastı. Nikah memuru evlilik cüzdanını Gökçe Bahadır'a verdi.


11
Nikahın kıyılmasının ardından tören alanında duygulu anlar yaşandı. Ali Sunal, annesi Gül Sunal'ı kucakladı.
12
Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi'ndeki Cafe Port Bar ve Restarunat'ta düzenlenen nikaha, çift aileleri ve yakın dostları katıldı
13
Gökçe Bahadır da nikah sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı.
14
Nikah törenine Pınar Altuğ, Yağmur Atacan çifti kızları Su'yla, Dolunay Soysert ve eşi Sinan Tuzcuoğlu, Ceyda Düvenci eşi Engin Akgün ve minik kızları Melisa, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Ünlüoğlu da katıldı.


15
Ali Sunal eşi Gökçe Bahadır ve davetliler, nikahın ardından feribotla Yunanistan'ın Kos Adası'na gitti.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'de koronavirüsten dolayı joker değişikliği yapıldı Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı Selena Gomez'den canlı yayında hayranlarını şoke eden itiraf: Bipolar olduğumu öğrendim İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz