Bodrum Kavruldu, Sahiller Renklendi - Son Dakika

Bodrum Kavruldu, Sahiller Renklendi

18.06.2014 19:40

1
Turizmin gözde merkezlerinden Bodrum'da hafta sonunda aniden bastıran sıcaklar nedeniyle sahiller ve eğlence mekanları yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı.

2
38 derece hava ve 18 derece deniz suyu sıcaklığının ölçüldüğü Bodrum'da sahillerdeki beach clup'lar, çeşitli parti ve köpük partileri ile turistleri serinletmeye çalıştı.

3
Gümbet'deki Escape Beach Club'ta yaklaşık 800 kişi güneşlendi, denize girdi. Bazı turistler su sporları yaptı, bazıları ise soğuk köpük altına girmeyi tercih etti.

4
Mankenleri aratmayan Norveç ve Fransız turistler ise Dj Eray Gee'nin çaldığı pop müzik parçaları ile barların üzerine çıkıp çılgınca dans etti.

5
Profesyonel dansçıları aratmayan genç kızlar, erkeklerin nefeslerini kesti.

6
İşte Bodrum'dan sıcak kareler...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Bodrum Kavruldu, Sahiller Renklendi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti