Boğaz Körüsünden Atladı Sadece Kolu Kırıldı - Son Dakika

Boğaz Körüsünden Atladı Sadece Kolu Kırıldı

11 yıl önce

1
Boğaziçi Köprüsü'nden denize atlayan bir genç, üzerindeki mont paraşüt gibi açılınca ölmedi. 60 metreden denize atlayan gencin sadece kolu kırıldı.

2
Olay saat 10.30 sıralarında Boğaziçi Köprüsü'nde meydana geldi. Motosikleti ile köprüye gelen 32 yaşındaki Serdar Abdurrahman Taşkın, motorundan inerek köprünün korkuluklarına doğru yöneldi. Korkulukların önünde duran Taşkın, köprünün Ortaköy ayağına yakın bir mesafeden kendisini aşağı bıraktı.
3
60 metreden aşağı atlayan gencin üzerindeki mont ise tam bir paraşüt görevi gördü. Montu paraşüt gibi açılan gencin hızı kesilince denize yavaşça düştü. Bu sırada Taşkın'ın denize düştüğü yere yakın bir mesafede bulunan Beşiktaş Belediyesi'ne bağlı bir tekne ise denizde çırpınan gence doğru yöneldi.


4
Kısa sürede Ortaköy sahiline çıkartılan gencin ilk belirlemelere göre sadece kolunun kırıldığı belirtildi. İntihar girişiminde bulunan genci kurtaranlardan Emre Çağlar, "Şahıs büyük bir panik içindeydi ve denizden çıkarıldığı anda, 'Öldüm mü, hayatta mıyım' diye sordu.
5
Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Taşkın, Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı. Mecidiyeköy'de bir şirkette çalıştığı öğrenilen gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.


6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2009 05:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!