Boğaz Körüsünden Atladı Sadece Kolu Kırıldı - Son Dakika

Boğaz Körüsünden Atladı Sadece Kolu Kırıldı

21.01.2009 17:00

1
Boğaziçi Köprüsü'nden denize atlayan bir genç, üzerindeki mont paraşüt gibi açılınca ölmedi. 60 metreden denize atlayan gencin sadece kolu kırıldı.

2
Olay saat 10.30 sıralarında Boğaziçi Köprüsü'nde meydana geldi. Motosikleti ile köprüye gelen 32 yaşındaki Serdar Abdurrahman Taşkın, motorundan inerek köprünün korkuluklarına doğru yöneldi. Korkulukların önünde duran Taşkın, köprünün Ortaköy ayağına yakın bir mesafeden kendisini aşağı bıraktı.
3
60 metreden aşağı atlayan gencin üzerindeki mont ise tam bir paraşüt görevi gördü. Montu paraşüt gibi açılan gencin hızı kesilince denize yavaşça düştü. Bu sırada Taşkın'ın denize düştüğü yere yakın bir mesafede bulunan Beşiktaş Belediyesi'ne bağlı bir tekne ise denizde çırpınan gence doğru yöneldi.

4
Kısa sürede Ortaköy sahiline çıkartılan gencin ilk belirlemelere göre sadece kolunun kırıldığı belirtildi. İntihar girişiminde bulunan genci kurtaranlardan Emre Çağlar, "Şahıs büyük bir panik içindeydi ve denizden çıkarıldığı anda, 'Öldüm mü, hayatta mıyım' diye sordu.
5
Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Taşkın, Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı. Mecidiyeköy'de bir şirkette çalıştığı öğrenilen gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

6
7
8

Son Dakika Boğaz Körüsünden Atladı Sadece Kolu Kırıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Pistlerdeki rekabet aşk hayatlarına da sıçradı! Türk güzel Formula 1'i birbirine kattı Kamera önünde soyunarak para kazanıyordu! Kocası içki şişesiyle öldürdü Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı Anıt mezarın üstündeki mesajı gören arkeologlar 1500 yıllık uyarıyla karşılaştı