Televizyondan Gördüğü Genç Kadının Boğazındaki Yumruyu Fark Etti, Hayatını Kurtardı - Son Dakika

Televizyondan Gördüğü Genç Kadının Boğazındaki Yumruyu Fark Etti, Hayatını Kurtardı

15.06.2018 13:18

Beyin tümöründen kurtulan kadının tecrübelerini anlattığı TV programını izleyen doktor, boğazındaki yumruyu fark etti. Genç kadın tiroit kanseri çıktı.

1
Beyin tümöründen kurtulan kadın tecrübelerini herkese aktarmak için televizyon programına çıkarıldı. Televizyona çıkan kadını şans eseri bir doktor gördü. Nicole'un boğazındaki detay dikkatini çekti.

2
30. yaş gününde Nicole tümöründen kurtuluşunu kutladı. Birkaç yıl sonra 2018 yılında Nicole televizyon programına çıktı.

3
O sırada televizyon programını Dr. Erich Voigt de izliyordu. Doktor, 32 yaşındaki kadının boğazındaki yumruyu bir bakışta fark etti. ABC News'ten aktarılanlara göre bunun ardından doktor hemen televizyon kanalı ile irtibata geçmiş.

4
Nicole, “Beni televizyonda görmüş olmasını kaderin bir cilvesi olarak değerlendiriyorum” dedi.

5
Dr. Voigt, ABC'ye “Baş boyun cerrahı olarak bu tür şeyleri bir bakışta farkedebiliyorsunuz” dedi.

6
Doktor, farkettiği şeyi görmezden gelebilirdi ancak o hemen kanal yetkilileri ile irtibata geçmeyi seçti.

7
Doktor, “Televizyondaki kadının tiroit bezinde anormallik var. Sonogram çekilmesi ve sitoponksiyon gerçekleştirilmesi gerekiyor. Farkında mı bilmiyorum ama umarım iyi huyludur” dedi.

8
Nicole'a doktorun söyledikleri aktarıldı ve kadın da hemen hastaneye koştu. Maalesef tiroit kanseri olduğunu öğrendi. Şu anda tedavi gören Nicole en kısa sürede Dr. Voigt ile bir araya gelmeyi planlıyor.

9
Dr. Voigt, Nicole'un kanseri bir kez daha yeneceğini düşünüyor.

10
Doktor, “Erken teşhis koyulduğu için iyileşme şansı çok yüksek” dedi.

11

Son Dakika Televizyondan Gördüğü Genç Kadının Boğazındaki Yumruyu Fark Etti, Hayatını Kurtardı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış