Boğazını Keserek Yola Attılar - Son Dakika

Boğazını Keserek Yola Attılar

29.09.2010 14:39

1
Bugün sabah saat 09.30 sıralarında, Karaçayır Mahallesi'nde depremin ardından polislerin lojman olarak kullandığı ve daha sonra kaldırılan prefabrik konutların temellerinin bulunduğu arsada vatandaşlar bir ceset gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen polis güvenlik şeridi çekti.
2
Bolu Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekibi incelemede bulunurken, polis ekipleri etrafta delil aradı. Cumhuriyet Savcısı ve Adli Tıp Uzmanı'nın yaptığı incelemenin ardından kimliği belirlenemeyen 30-35 yaşlarındaki kişinin önce dövüldüğü daha sonra boğazının kesildiği, başka bir yerde öldürüldükten sonra arsaya cesedinin atıldığı tespit edildi.
3
Pantolonunun cebinden 440 lira para çıkan kişinin, arka cebinin dışarı çıkmış olması nedeniyle cüzdanının alındığı tahmin edildi.

4
Olay yerinde yapılan incelemenin ardından ceset otopsi için Köroğlu Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.
5
6
7
8

Son Dakika Boğazını Keserek Yola Attılar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı