Bomba iddia: Şeyhin cinsel ilişki partileri günler sürerdi - Son Dakika

Bomba iddia: Şeyhin cinsel ilişki partileri günler sürerdi

04.07.2019 11:42

Geçtiğimiz günlerde Londra'daki evinde ölü bulunan BAE Şeyhi'nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi ile ilgili bomba iddialar ortaya atıldı. El Kasımi'nin günler süren cinsel ilişki partileri düzenlediği ve metamfetamin bağımlısı olduğu öne sürüldü.

1
Pazartesi günü Londra'daki evinde ölü bulunan BAE Şeyhi Sultan bin Muhammed el Kasımi'nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi ile ilgili iddialar, gündemi kasıp kavurmaya devam ediyor.
2
Dün, Kral Faysal Camii'nde düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı büyük bir törenle toprağa verilen 39 yaşındaki El Kasımi'nin, ölmeden önce yöneticilik yaptığı erkek giyim firmasının çalışanları konuştu.
3
Daily Mail'de yer alan habere göre, 39 yaşındaki Prens, evinde günler süren cinsel ilişki partileri veriyordu.

4
Ayrıca metamfetamin bağımlısı olduğu da söylenen şeyh için çalışanları şunları söyledi: ''Tavırları gerçekten dengesiz olurdu. Fakat genel olarak iyi bir adamdı, sert fakat adildi." dedi.
5
Bir diğer çalışan ise, Şeyh Halid'in uyuşturucu ve cinsel ilişki partileri yüzünden günlerce uyumadığını, uyumadığında ise bir canavara dönüştüğünü öne sürdü.
6
Nedeni henüz netleşmeyen trajediye ilişkin herhangi bir gözaltı işlemi yapılmazken; Londra polisi, iddialar karşısında sessizliğini koruyor.
7

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Bomba iddia: Şeyhin cinsel ilişki partileri günler sürerdi - Son Dakika


Advertisement