Boomcu Onur'un İlginç Hikayesi - Son Dakika

Boomcu Onur'un İlginç Hikayesi

07.02.2013 22:05

1
Ekranda örneğine az rastlanan farklı bir dizi olan İşler Güçler dizisi ekranda üç tane yeni star yarattı Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz.. Dizinin ana karakterlerini canlandıran bu üçlünün böylesine büyük ilgi görmesi normal. Ama dizi bir de ´beklenmedik bir kahraman´ yarattı: Boomcu Onur!
2
Seyirci söylediklerinin tek kelimesi anlaşılmayan, bu yüzden de sahnelerinde alt yazı kullanılan bu karakteri öyle sevdi ki Boomcu Onur kelimenin tam anlamıyla bir ekran fenomeni oldu. Peki kim bu Boomcu Onur biliyor musunuz?
3
1993 doğumlu olan Dursun, ortaokuldan sonra öğrenimine devam etmemiş. Suskunlar, Geniş Aile gibi dizilerde küçük roller üstlendikten sonra karşısına İşler Güçler dizisindeki Boomcu Onur karakteri çıkmış.
4
Dursun annesiyle birlikte kadın programlarına seyirci olarak katılmaya başlamış.
5
Ama Dursun´un ya da herkesin tanıdığı adıyla Ahmet Dursun´un kamera karşısındaki öyküsü daha eskilere dayanıyor.
6
Kendi deyimiyle ´şakşakçılık´ yapıyormuş Dursun annesiyle birlikte. O sırada stüdyoda birinin dikkatini çekmiş. Kendisine yapılan 'Tipin müsait git bir ajansa' tavsiyesine uymuş Dursun.
7
Yine kendi deyimiyle ajans 'yanlışlıkla fotoğrafını' İşler Güçler´in yapımcı firmasına gönderince de ekran yolu açılmış.
8
Boomcu Onur ekranda olduğu kadar sosyal medyada da çok ünlü. Kimi onu ´dizinin en bomba karakteri´ olarak tanımlıyor. Kimi rolünün daha da artırılmasını istiyor.
9
Öyle ya da böyle Boomcu Onur İşler Güçler dizisiyle hayatının farklı bir dönemecine girdi. Bakalım bundan sonra onu hangi projelerde izleyeceğiz.
10
11

Son Dakika Boomcu Onur'un İlginç Hikayesi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement