Bordo Bereliler Göz Kamaştırdı! - Son Dakika

Bordo Bereliler Göz Kamaştırdı!

09.11.2012 21:48

1
TSK Özel Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı bordo bereliler, Afganistan ve Pakistan özel kuvvet timleriyle ortak yaptıkları tatbikatta kabiliyetleriyle göz doldurdu.
2
Tatbikat Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı Tümgeneral Daniş Karabelen Kışlası'nda, olumsuz hava ve sarp arazi koşullarında yapıldı.
3
Tatbikata Türkiye bir özel kuvvet timi, 2 Doğal Afet Arama ve Kurtarma (DAK) timleri ve 2 helikopter ile Afganistan ve Pakistan ise birer özel kuvvet ve DAK timleriyle katıldı.
4
Geçmişinde depremin yıkıcı etkilerini en acı boyutlarıyla yaşayan ülkelerden olan Türkiye, Afganistan ve Pakistan, doğal afet arama ve kurtarma faaliyetlerine verdikleri önemi, ordularının bu alanda sahip olduğu yetkinlikle gözler önüne serdi.
5
4 gün süren tatbikatta, üç ülkenin DAK timleri, ortak tatbikatta, doğal afet arama ve kurtarma konusundaki profesyonelliklerini de ortaya koydu.
6
7
8
9

Son Dakika Bordo Bereliler Göz Kamaştırdı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti