Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım - Son Dakika

Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım

19.01.2021 09:47

İngiltere'de 16 yaşındaki öğrencisine kendini tatmin ederken çektiği videoları gönderdiği gerekçesiyle yargılanan 35 yaşındaki evli öğretmen Kandice Barber'in davasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Öğretmenin, ilişkiyi ifşa etmesi durumunda öğrencisini sınıfta bırakmakla tehdit ettiği ortaya çıktı.

1
Savcılık yaptığı soruşturmada öğretmen ve öğrencinin telefonlarının incelemeye alındığını, mesajlardan öğretmen ve öğrencinin boş bir arazide ilişkiye girdiğini tespit etti.

2
Yetkililer, öğretmenin öğrencisini ilişki hakkında konuşması halinde kendisini sınıfta bırakmakla tehdit ettiğini belirtti.
3
Öğretmen Kandice, öğrencinin telefonunu aldıktan sonra öğrencisi ile cinsel içerikli sohbet etmeye başladı. Okul çıkışı öğretmen ve öğrenci ağaçlık olan boş bir araziye gidip ilişkiye girdi.

4
Öğrenci ve öğretmenin ilişkisi ortaya çıktıktan sonra öğretmen öğrencisinden mesajlarını silmesini istedi ancak öğrenci mesajları sakladı.
5
Öğretmen ise mahkemede hakkındaki iddiaları kabul etmedi.
6
Mahkeme heyeti, daha fazla delil toplanması için karar vereceği duruşmayı erteledi.
7
8

Son Dakika Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı