Boşanma aşamasında olan Wesley Sneijder ile Yolanthe çifti hakkında şaşırtan gelişme! - Son Dakika

Boşanma aşamasında olan Wesley Sneijder ile Yolanthe çifti hakkında şaşırtan gelişme!

15.12.2019 16:06

Mart ayında boşanacakları söylenen Hollandalı eski futbolcu Wesley Sneijder ile oyuncu eşi Yolanthe Cabau hakkında sürpriz bir gelişme yaşandı.

1
Hollandalı eski futbolcu Wesley Sneijder ile model ve oyuncu eşi Yolanthe Cabau, Mart'ta boşanacaklarını açıklamıştı.
2
9 yıl önce hayatlarını birleştiren ikilinin ayrılma nedenleriyle ilgili olarak çeşitli söylentiler çıksa da, Hollanda basını ikilinin birbirine ihanet ettiğini yazdı.

3
Ayrıca Wesley Sneijder'in de eşine sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü.
4
Boşanma haberlerinin ardından ise Snejider sosyal medya hesabından eşi ve çocuklarının yer aldığı bir fotoğrafı paylaşarak, "Batırdım! Her şeyi batırdım. Hem de birçok kez" ifadelerini kullanmıştı.

5
Bu sezon futbolu bırakan Wesley Sneijder, eşinin gönlünü kazanmak için, Yolanthe Cabau'nun kurduğu 'Free A Girl' derneğine Anneler Günü'nde 2 milyon euro'luk yani 13 milyon 500 bin TL'lik bağış yapmış ancak Sneijder'in bu girişimi Cabau'nun boşanma kararını değiştirmemişti.
6
Önceki gün Hollanda basınına konuşan Sneijder'in annesi Slyvie'den flaş bir açıklama geldi.

7
Slyvie Sneijder yaptığı açıklamada, Wesley ve Yolanthe'nin 9 yıllık evliliklerine oğulları Xess Xava için bir şans daha verdiğini duyurdu.
8

Son Dakika Boşanma aşamasında olan Wesley Sneijder ile Yolanthe çifti hakkında şaşırtan gelişme! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum