Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu - Son Dakika

Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu

27.02.2021 15:36

Eşi Kanye West ile boşanma aşamasında olan reality şov yıldızı Kim Kardashian, kendi markasının reklam çekiminde çırılçıplak poz verdi.

1
Dünyanın en gözde çiftlerinden biri olan Kim Kardashian ile Kanye West, evliliklerinin sonuna geldi.
2
Hayatında yeni bir sayfa açmayı planlayan ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian şu sıralar tamamen işine odaklanmış durumda.
3
40 yaşındaki dünyaca ünlü realite şov yıldızı kendi korse ve çorap markası Skims için altında sadece çorap olan üstsüz bir poz verdi.
4
Kim Kardashian katıldığı bir programda eşi Kanye'nin artık açık giyinmesini istemediğini dile getirmişti.

5
Bu paylaşım "Kardashian, boşanmak üzere olduğu eşi Kanye West'e adeta nispet yapıyor" yorumlarının yapılmasına sebep oldu.
6
Kimi sosyal medya kullanıcıları ise yıldız ismin artık özgür olduğunu, bundan sonra istediği şekilde poz vermesinin sorun teşkil etmeyeceğini söyledi.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı