Boşanmanın ardından birlikte poz verdiler! 2019 yılı bitmeden boşanan ünlüler - Son Dakika

Boşanmanın ardından birlikte poz verdiler! 2019 yılı bitmeden boşanan ünlüler

06.11.2019 14:37

Magazin dünyasının ünlü isimlerinin aşkları kadar boşanmaları da sürpriz oluyor. Bugün ünlüler dünyasından 2 çift tek celsede boşandı. İşte 2019 yılı bitmeden boşanan ünlü isimler...

1
Alper Saldıran ve eşi Pınar Tuncegil
Alper Saldıran ve eşi Pınar Tuncegil
Oyuncu Alper Saldıran ve eşi Pınar Tuncegil, 6 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandırdı. Mahkeme çıkışında açıklama yapan Alper Saldıran, "Dostluğumuzun bozulmaması için böyle bir karar aldık. Biz zaten 14 yıllık çocukluk arkadaşıyız ve dostuz." dedi. Oyuncu Alper Saldıran ve oyuncu eşi Pınar Tuncegil çifti, 6 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. İstanbul 11. Aile Ceza Mahkemesindeki duruşmasına Saldıran ve Tuncegil ile avukatları katıldı. Mahkeme hakiminin, "Boşanmak konusunda kararlı mısınız?" sorusuna her iki tarafta boşanma konusunda anlaştıkları yönünde cevap verdi.
2
Yaklaşık 3 dakika süren duruşma sonunda çift, anlaşmalı olarak boşandı. Mahkeme çıkışında açıklama yapan Alper Saldıran, "Dostluğumuzun bozulmaması için böyle bir karar aldık. Biz zaten 14 yıllık çocukluk arkadaşıyız ve dostuz" dedi. Muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayan çift yan yana gülümseyerek poz vermeyi de ihmal etmedi.
3
Işın Karaca - Tuğrul Odabaş
Işın Karaca - Tuğrul Odabaş
2016 yılında evlenen Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş, boşanma kararı aldı. Ünlü çiftin görüş farklılıkları nedeniyle ayrılık kararı aldıkları öğrenildi.Ünlü çift, bugün Çağlayan Adliyesi'nde anlaşmalı olarak boşandı.
4
Seda Türkmen - Bora Akkaş
Seda Türkmen - Bora Akkaş
Oyuncu Seda Türkmen,2017 yılında evlendiği kendisi gibi oyuncu Bora Akkaş'a ağustos boşanma davası açtı.
5
Burcu Esmersoy - Berk Suyabatmaz
Burcu Esmersoy - Berk Suyabatmaz
2018 senesinde New York'ta evlenen Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz ağustos ayında anlaşmalı olarak boşandı.
6
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan
Serdar Ortaç - Chloe Loughnan
Uzun zamandır ayrılacakları konuşulan Serdar Ortaç ve 2014 yılında evlendiği model Chloe Loughnan ağustos ayında anlaşmalı olarak boşandı.
7
Demet Şener - İbrahim Kutluay
Demet Şener - İbrahim Kutluay
11 yıllık evliliklerini çekişmeli bir boşanmayla bitirirken Demet Şener'in 2016'da açtığı dava yılın ilk aylarında sonuçlanmış, resmi boşanma gerçekleşmişti.
8
Algı Eke - Ulaş Torun
Algı Eke - Ulaş Torun
2017 haziran ayında evlenen çift, 1.5 yıllık ilişkilerini sessiz sedasız boşanarak noktalamışlar. Boşandıktan sonra ilişkilerine bir şans daha vermişler fakat 2019'un ikinci ayında ayrıldıklarını açıklamışlardı.
9
Melis İşiten - Uraz Kaygılaroğlu
Melis İşiten - Uraz Kaygılaroğlu
Sosyal medyanın gözdesi ikili 2014 yılında evlenmiş, 2016 yılında ise kızları Ada dünyaya gelmişti. Ünlü çift temmuz ayında sosyal medya hesaplarından yaptıkları beklenmedik açıklamalarla ayrıldıklarını duyurmuşlardı.
10
Özcan Deniz - Feyza Aktan
Özcan Deniz - Feyza Aktan
Özcan Deniz, 7 buçuk aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan'la sade bir törenle evlenmişti. 15 ay evli kaldıktan sonra Özcan Deniz, haziran ayında boşanma davası açıp çocukları Kuzey'in velayetini istedi.
11
Ezgi Eyüboğlu - Kaan Yıldırım
Ezgi Eyüboğlu - Kaan Yıldırım
2013'te 'Ulan İstanbul' dizisinin setinde başlayan aşklarını 2016 yılında nikah masasına taşımışlardı. Sevilen çiftin haziran ayında ortak bir açıklamayla boşanma kararını duyurmaları şok etkisi yarattı.
12
Akasya Asıltürkmen - Serdar Özmen
Akasya Asıltürkmen - Serdar Özmen
2016 yılında kızı Pera'ya 22 haftalık hamileyken Serdar Özmen'le nikah masasına oturan Akasya Asıltürkmen, eşiyle aldıkları ortak kararla tek celsede boşandı.
13
Tuğba Özay - Ludovic Fattizzo
Tuğba Özay - Ludovic Fattizzo
Tuğba Özay ve İtalyan eşi Ludovic Fattizzo evliliklerini 10 dakika süren mahkeme sonunda bitirdi. Mayıs ayında boşanan çift, 10 senelik evliydi. Duruşma salonunda Özay, her zaman sevgiyle ve saygıyla anacağı bir insan olduğunu ve tek sorunlarının iki ülke arasında gitmek olduğunu söyledi.
14
Yağmur Sarnıç - Emre Aşık
Yağmur Sarnıç - Emre Aşık
2018 yılında boşanma kararı aldıktan sonra evliliklerine bir şans daha veren çift, ihanet iddiasıyla yeniden boşanma başvurusunda bulunmuştu. Futbolcu Emre Aşık, çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla velayet davası açmış ve davayı kazanarak 2 çocuğunu Yağmur Sarnıç'tan olaylı bir şekilde almıştı. 2012'de evlenen ve 3 çocukları olan ikili hâlâ boşanma sürecinde.

Son Dakika Boşanmanın ardından birlikte poz verdiler! 2019 yılı bitmeden boşanan ünlüler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü