Son Dakika Haberleri: Boşanmayla İlgili İlk Açıklama Ebru Şallı'dan Geldi!

Boşanmayla İlgili İlk Açıklama Ebru Şallı'dan Geldi!

7 yıl önce

'Hassas bir durum olduğunu belirtir, hepinizden anlayış beklerim'

1
Üç yıllık birlikteliğin ardından 2002'de dünya evine giren ve 11 yıl boyunca 'örnek' olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı kimseler duymadan boşandı.
2
Ebru Şallı olaya dair şöyle bir açıklama yaptı; "Sevgi ve saygı çerçevesinde başlayan evliliğimizi maalesef yine sevgi ve saygı çerçevesinde bitirme kararı aldık. Dün geceden beri yapılan haberler karşısında işin doğrusunu benim ağzımdan öğrenin istedim, sonuçta zaten bu olay duyulacaktı."
3
"Biz çift olarak sessiz sedasız bitirmek istedik. Yaşamış olduğumuz birtakım fikir ayrılıkları ve zaman bizi boşanmaya sürükledi. 2 tane çocuğumuz var. Beren'in velayeti babasında, Parsın velayeti bendedir ancak çocuklar benimle birlikte yaşayacaklar..."
4
"Harun'la dostuz. Herhangi bir kavgamız gürültümüz yok. Sakin sakin yolları ayırdık. Her zaman dostuz. Çocuklardan dolayı hassas bir durum olduğunu belirtir, hepinizden anlayış beklerim."
5
1997'de Ozan Orhon'la yaptığı bir yıl süren evliliğin ardından Harun Tan'la ikinci kez dünya evine giren Şallı, eşine duyduğu aşkı her fırsatta dile getiriyordu.
6
Kendini dünyanın en şanslı kadını olarak tanımlayan Ebru Şallı her röportajında "Harun'a deliler gibi âşığım"diyordu.
7
Ancak Şallı'nın geçen yıl bir dergiye verdiği röportajda "Çocuk sahibi olmak romantizmi öldürüyor" sözleri çiftin evliliği hakkında kafaları karıştırmıştı.
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 13.07.2013 04:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu'nun eski hali sosyal medyada olay oldu! Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş gözlü Duygu, bakın nereli! Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı