Böyle frikik görülmedi! Fenerbahçe'nin yeni yengesi, dekoltesinin azizliğine uğradı - Son Dakika

Böyle frikik görülmedi! Fenerbahçe'nin yeni yengesi, dekoltesinin azizliğine uğradı

28.10.2019 13:19

Fenerbahçeli futbolu Adil Rami ile aşk yaşayan İngiliz televizyon yıldızı Chloe Sims, Manchester'da bir eğlence mekanından çıkarken, göğüs dekoltesinin azizliğine uğradı.

1
Fenerbahçeli Adil Rami'nin kendisine DM'den yazdığını söyleyen yıldızın, ilişkisiyle ilgili açıklamaları dikkat çekmişti.

2
İngiliz fenomenin elbisesinin askısı düşünce, bir anda göğüsleri açıldı. Alkolün etkisiyle kendinde olmayan Sims, bir süre göğüsleri açık şekilde dans etti, durumu fark edince ise ceketini giyerek dekoltesini kapatmaya çalıştı.
3
Sims, "Rami ile ilk buluşmamız harikaydı, hatta mükemmeldi. Kendisi, çok centilmen bir erkek ve çok güzel bir insan. Zaten bir süredir konuşuyoruz. Dizi çekimlerim bittikten sonra birkaç hafta içinde yeniden görüşeceğiz. İkinci buluşmamızın da ilki gibi güzel geçeceğini umuyorum." diyerek, futbolcu aşkına övgüler yağdırmıştı.

4
Fenerbahçeli futbolcu Adil Rami'nin yeni sevgilisi Chloe Sims, Manchester'da bir eğlence mekanından çıkarken görüntülendi.

5
6
Mekandan çıkarken eğlenmeye dışarıda devam etmek isteyen yıldız, dans etmeye başladı ancak hesaba katmadığı bir şey oldu.

7
36 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Sims, gazetecilerin önünde elbisesinin azizliğine uğradı.

Son Dakika Böyle frikik görülmedi! Fenerbahçe'nin yeni yengesi, dekoltesinin azizliğine uğradı - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı