Son Dakika Haberleri: Böyle frikik görülmedi! Fenerbahçe'nin yeni yengesi, dekoltesinin azizliğine uğradı

Böyle frikik görülmedi! Fenerbahçe'nin yeni yengesi, dekoltesinin azizliğine uğradı

24 gün önce

Fenerbahçeli futbolu Adil Rami ile aşk yaşayan İngiliz televizyon yıldızı Chloe Sims, Manchester'da bir eğlence mekanından çıkarken, göğüs dekoltesinin azizliğine uğradı.

1
Fenerbahçeli futbolcu Adil Rami'nin yeni sevgilisi Chloe Sims, Manchester'da bir eğlence mekanından çıkarken görüntülendi.

2
36 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Sims, gazetecilerin önünde elbisesinin azizliğine uğradı.

3
Mekandan çıkarken eğlenmeye dışarıda devam etmek isteyen yıldız, dans etmeye başladı ancak hesaba katmadığı bir şey oldu.

4
İngiliz fenomenin elbisesinin askısı düşünce, bir anda göğüsleri açıldı. Alkolün etkisiyle kendinde olmayan Sims, bir süre göğüsleri açık şekilde dans etti, durumu fark edince ise ceketini giyerek dekoltesini kapatmaya çalıştı.
5
Fenerbahçeli Adil Rami'nin kendisine DM'den yazdığını söyleyen yıldızın, ilişkisiyle ilgili açıklamaları dikkat çekmişti.

6
Sims, "Rami ile ilk buluşmamız harikaydı, hatta mükemmeldi. Kendisi, çok centilmen bir erkek ve çok güzel bir insan. Zaten bir süredir konuşuyoruz. Dizi çekimlerim bittikten sonra birkaç hafta içinde yeniden görüşeceğiz. İkinci buluşmamızın da ilki gibi güzel geçeceğini umuyorum." diyerek, futbolcu aşkına övgüler yağdırmıştı.

7Haber Yayın Tarihi: 28.10.2019 01:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!