Son Dakika Haberleri: Böyle frikik görülmedi! Ünlü rap şarkıcısı Cardi B'nin kostümü, konserin ortasında patladı

Böyle frikik görülmedi! Ünlü rap şarkıcısı Cardi B'nin kostümü, konserin ortasında patladı

1 ay önce

Ünlü rap şarkıcısı Cardi B, geçtiğimiz günlerde ayakları şiştiği için tüm konserlerini iptal etmek zorunda kalmıştı. Sahnelere geri dönen Cardi B, ABD'deki bir konseri sırasında sahne kostümünün kalça kısmından yırtılmasıyla konserine ara vermek zorunda kaldı.

1
Kızı Kulture'ın doğumu sonrası yağ aldırma ve göğüs kaldırma ameliyatı geçiren Cardi B., ayaklarının şişmesi nedeniyle tüm konserlerini iptal etmek zorunda kalmıştı.
2
Sahnelere dönen ünlü şarkıcı rahatsızlığından sonraki ilk konserini, ABD'nin Tennessee eyaletinde gerçekleşen müzik ve sanat festivalinde verdi.
3
Henüz yeni iyileşmesine rağmen başarılı bir sahne şovu gerçekleştiren Cardi B, twerk yaptığı sırada kostümünün kalça kısmı patladı.
4
Kostümünün yırtıldığını fark etmeyen B, kalça şovuna devam ederken, konseri ön sıralarda izleyen bir çift, yırtığı fark ederek Cardi B'yi uyardılar.
5
Sahne görevlilerinin yardımıyla konsere ara veren Cardi B, sahneye üzerinde bir sabahlıkla dönerek konsere devam etti.
6
7
8


Haber Yayın Tarihi: 19.06.2019 02:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın güzeli, eğlencenin dozunu fena kaçırdı! Çirkin diye dalga geçiyorlardı, şimdi bir bakan bir daha bakıyor! Kilo vermeden kanseri önlemeye! Her gün dolabımızda ama faydalarını bilmiyoruz 50 yıldır sır gibi saklanıyordu! İşte Ay'a iniş sırasında Neil Armstrong'un yüzü 35 yaşındaki kadının ne ile evleneceğini duyan şoke oluyor!