Son Dakika Haberleri: Böyle Gelenek Görülmedi! Asla Cinsel İlişkiye Girmeyecek

Böyle Gelenek Görülmedi! Asla Cinsel İlişkiye Girmeyecek

2 yıl önce

38 yaşındaki lise öğretmeni Jessica Hayes, Hristiyanlar açısından normal olarak kabul edilen kutsanmış bakireler grubuna katılmak için Hz. İsa'yla evlendiğine inanıyor...

1
Bu inanış diğer dinlerde tuhaf karşılansa da Hristiyanlar için hem normal hem de kutsal. Bu seçkin gruba girmeye karar veren kişiler, yerel kilise ve piskoposluk için gönüllü olarak çalışıyorlar fakat bir rahibe gibi kilisede kalmıyorlar. Düğünde giyeceği gelinlik konusunda da oldukça endişeli olduğunu ifade eden Hayes'in bu endişesinin nedeni aslında yine bir dini gelenek.

2
Fotoğraflarda da görüldüğü gibi genç kadının gelinliği oldukça sade ve ayakkabıları ten rengi ve az topuklu. Ayrıca çok sade bir makyajı ve sade yapılmış saçlarıyla evleniyor. Kutsanmış bakire olarak hayatını sürdürecek olan kadınlar; daha kapalı ve sade bir hayat yaşayacağını gelinliğiyle de teyit etmiş oluyor.

3
Hayatının geri kalanında ilişkiye giremeyecek olan kadın artık dini olarak gerçek bir evli gibi olacak. Kendini artık gerçekten evli olarak düşündüğünü söyleyen Hayes; geçmişte de herhangi bir cinsel ilişkisi olmadığını ve bundan sonra da Hz. İsa ile evli olduğunu ifade etti.

4
Ayrıca Jessica Hayes'in kutsanmış bakire olarak hayatını sürdürmesinin başlangıç gününe yüzlerce insan katıldı.

5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 23.01.2018 09:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!