Böyle karantina görülmedi! Tayland Kralı 20 kadınla birlikte otel kapattı - Son Dakika

Böyle karantina görülmedi! Tayland Kralı 20 kadınla birlikte otel kapattı

30.03.2020 15:47

Tüm dünyada vatandaşlar koronavirüs salgını nedeniyle kendilerini karantinaya alırken, bu konudaki en ilginç haber Almanya'dan geldi. Alman basınında yer alan habere göre Taylan Kralı Maha Vaji­ra­long­korn, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde 20 kadın ile birlikte kapattığı otelde kendini karantinaya aldı.

1
Tayland Kralı Maha Vaji­ra­long­korn, Almanya'nın Bavyera Alpleri'nde 4 yıldızlı bir oteli kapatarak sosyal izolasyona başladı.
2
Ancak kralın karantina sürecini 20 kadınla birlikte bu otelde geçireceği bilgisi ortalığı karıştırdı.
3
Otelin sözcüsü, bütün mekanın kral tarafından özel olarak kapatıldığını ve grubun koronaya karşı herhangi bir tehlike oluşturmadığını söyledi.
4
Otelin kapatılması için kral, bölgedeki yönetimden özel izin aldı.
5
67 yaşındaki kralın 20 kadınla birlikte karantinada bulunması, Tayland halkını çileden çıkardı. Binlerce vatandaş, sosyal medya üzerinden bu duruma tepkilerini gösterdi.
6
Ülkede, krala hakaret eden kişiler 15 yıla kadar hapisle cezalandırılabiliyor.
7
Kral Maha Vajiralongkorn en son Orgeneral Suthida Vajiralongkorn Na Ayudhya ile evlenerek eşine Kraliçe unvanı verdi.
8

YORUMLAR (14)
  • aslan kral: bulmussun boyle enayileri yol yolabildigin kadar kral, adamlar kırılsın sen alplerde karantina ayagına. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • topraam: Haha birde islam dininde kadına haksızlık yapıldığı ama modern ülkelerde hep kadın zirve derler derlerde demede kalır. Adam tahtta oturuyor kadın yerde adam iki adım önde kadın geride ve yan yana bile oturamıyor kadın sadece araç gibi kullanılıyor, kısacası bu dine bakmaz vicdan meselesi adam olan kadınına kendi yarısı gibi davranır. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Böyle karantina görülmedi! Tayland Kralı 20 kadınla birlikte otel kapattı - Son Dakika


Advertisement