Son Dakika Haberleri: Duyan şansını kıskanıyor! 30 yıl boyunca her ay 70 bin TL alacak

Duyan şansını kıskanıyor! 30 yıl boyunca her ay 70 bin TL alacak

10 gün önce

Amazon'da çalışan 24 yaşındaki Dean Weymes, ulusal milli piyangoyu tutturunca, 30 yıl boyunca her ay 10 bin pound (yaklaşık 70 bin TL) almaya hak kazandı.

1
Amazon'da çalışan 24 yaşındaki Dean Weymes, ulusal milli piyangoyu kazanınca hayatının şansını yakaladı.
2
Oynadığı piyango çekiminde beş topu da tutturan Dean, 30 yıl boyunca her ay 10 bin pound (yaklaşık 70 bin TL) almaya hak kazandı.
3
Bu senenin Mart ayında uygulamaya konulan Yaşam Boyu Ödülü'nü alan dördüncü kişi olan Dean, çocukluğundan beri senaryo yazarı olmayı hayal ettiğini ama maddi durumu el vermediği için bu hayalini gerçekleştiremediğini söyledi.
4
Toplamda 3.6 milyon pound olan ikramiyenin, her ay kendisine 10 bin pound olarak verileceği için çalıştığı işten ayrıldığını, bundan sonra hayali olan senaryo yazarlığı için çalışacağını söyledi.
5


Haber Yayın Tarihi: 07.08.2019 11:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi