Duyan şansını kıskanıyor! 30 yıl boyunca her ay 70 bin TL alacak - Son Dakika

Duyan şansını kıskanıyor! 30 yıl boyunca her ay 70 bin TL alacak

Amazon'da çalışan 24 yaşındaki Dean Weymes, ulusal milli piyangoyu tutturunca, 30 yıl boyunca her ay 10 bin pound (yaklaşık 70 bin TL) almaya hak kazandı.

1
Amazon'da çalışan 24 yaşındaki Dean Weymes, ulusal milli piyangoyu kazanınca hayatının şansını yakaladı.
2
3
Bu senenin Mart ayında uygulamaya konulan Yaşam Boyu Ödülü'nü alan dördüncü kişi olan Dean, çocukluğundan beri senaryo yazarı olmayı hayal ettiğini ama maddi durumu el vermediği için bu hayalini gerçekleştiremediğini söyledi.
4
Oynadığı piyango çekiminde beş topu da tutturan Dean, 30 yıl boyunca her ay 10 bin pound (yaklaşık 70 bin TL) almaya hak kazandı.
5
Toplamda 3.6 milyon pound olan ikramiyenin, her ay kendisine 10 bin pound olarak verileceği için çalıştığı işten ayrıldığını, bundan sonra hayali olan senaryo yazarlığı için çalışacağını söyledi.

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek