Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor - Son Dakika

Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor

18.01.2020 14:29

Sürekli cinsel ilişki partilerine katılan Instagram fenomeni çift, paylaşımlarıyla "Bu kadarı da olmaz" dedirtiyor. Kocası, 43 yaşındaki eşinin çıplak fotoğraflarını çekip Instagram'dan servis ediyor.

1
ABD'li Jennifer Scott'ın sosyal medya hesabında yayınlanladığı çırılçıplak fotoğrafları çeken kişiyi, ilk bakışta arkadaşı olarak düşünmüş olabilirsiniz... Ama yanlış düşündüğünüzü hemen belirtelim...
2
Çünkü 43 yaşındaki kadının her anını kocası belgeliyor. Sıra dışı bir hayat yaşayan karı koca, halen evliliklerini sürdürseler de birlikte cinsel ilişki partilerine katılıyor.

3
Jennifer Scott, felsefesini "Mümkün olan her yerde çıplaklık" olarak tanımlıyor, yaşam tarzlarına rağmen tek eşli olduklarını savunuyor.
4
Sürekli seyahat edip dünyanın en güzel tatil merkezlerini gezen çiftin gittiği yerler arasında Meksika Cancun ve Karayipler'deki St. Thomas da var.

5
Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Jennifer Scott, "Çoğunlukla günlük hayatımızı kayda alıyoruz. Yaz mevsimi her zaman daha iyi, çünkü kış sert geçiyor" diyor.
6
Kış mevsiminde tercih ettikleri yerlerin sıcak olmasına dikkat ettiklerini belirten Instagram fenomeni, halka açık alanlarda çıplak gezmediğini aktarıyor.
7
43 yaşındaki fenomenin Instagram'daki takipçi sayısı ise 243 bin kişiyi buluyor.
8
9
Sosyal medyadaki takipçilerinden garip istekler aldığını anlatan Jennifer'ın verdiği bilgiye göre, en fazla gelen talep iç çamaşırını satışa çıkarması.
10

YORUMLAR (4)
  • TONTİŞ DEİSTE CEVAP: BELKİ BİR GÜN ALTININ DEĞİŞTİRİLMESİNE MUHTAC OLDUĞUN ZAMAN KAFANA SIKARAK İNTİHAR EDEBİLECEĞİN BİR ELİNDE OLMAZ..O ZAMAN BEN NERDEYİM DERSİN..SAYILI ZAMAN ÇABUK GEÇER BEBEĞİM.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • kürt: aşırı gereksiz saçma akıl kullanılmadan yazılmış bir cevap 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor - Son Dakika


Advertisement