Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor - Son Dakika

Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor

18.01.2020 14:29

Sürekli cinsel ilişki partilerine katılan Instagram fenomeni çift, paylaşımlarıyla "Bu kadarı da olmaz" dedirtiyor. Kocası, 43 yaşındaki eşinin çıplak fotoğraflarını çekip Instagram'dan servis ediyor.

1
ABD'li Jennifer Scott'ın sosyal medya hesabında yayınlanladığı çırılçıplak fotoğrafları çeken kişiyi, ilk bakışta arkadaşı olarak düşünmüş olabilirsiniz... Ama yanlış düşündüğünüzü hemen belirtelim...
2
Çünkü 43 yaşındaki kadının her anını kocası belgeliyor. Sıra dışı bir hayat yaşayan karı koca, halen evliliklerini sürdürseler de birlikte cinsel ilişki partilerine katılıyor.

3
Jennifer Scott, felsefesini "Mümkün olan her yerde çıplaklık" olarak tanımlıyor, yaşam tarzlarına rağmen tek eşli olduklarını savunuyor.
4
Sürekli seyahat edip dünyanın en güzel tatil merkezlerini gezen çiftin gittiği yerler arasında Meksika Cancun ve Karayipler'deki St. Thomas da var.

5
Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif kullanan Jennifer Scott, "Çoğunlukla günlük hayatımızı kayda alıyoruz. Yaz mevsimi her zaman daha iyi, çünkü kış sert geçiyor" diyor.
6
Kış mevsiminde tercih ettikleri yerlerin sıcak olmasına dikkat ettiklerini belirten Instagram fenomeni, halka açık alanlarda çıplak gezmediğini aktarıyor.
7
43 yaşındaki fenomenin Instagram'daki takipçi sayısı ise 243 bin kişiyi buluyor.
8
9
Sosyal medyadaki takipçilerinden garip istekler aldığını anlatan Jennifer'ın verdiği bilgiye göre, en fazla gelen talep iç çamaşırını satışa çıkarması.
10

Son Dakika Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • TONTİŞ DEİSTE CEVAP: BELKİ BİR GÜN ALTININ DEĞİŞTİRİLMESİNE MUHTAC OLDUĞUN ZAMAN KAFANA SIKARAK İNTİHAR EDEBİLECEĞİN BİR ELİNDE OLMAZ..O ZAMAN BEN NERDEYİM DERSİN..SAYILI ZAMAN ÇABUK GEÇER BEBEĞİM.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • kürt: aşırı gereksiz saçma akıl kullanılmadan yazılmış bir cevap 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti