Böylesi hiç görülmedi! Herkes oyun oynadıklarını sandı, birkaç dakika sonrası korkunç - Son Dakika

Böylesi hiç görülmedi! Herkes oyun oynadıklarını sandı, birkaç dakika sonrası korkunç

08.10.2020 12:02

Çin'in Shandong Eyaletindeki vahşi bir hayvanat bahçesinde üç Sibirya kaplanı, genç bir Bengal kaplanını yedi. İlk başta turistler oynadıklarını düşünüyor gibiydi, ancak üç kaplanın beyaz kaplanı yediğini görünce şok oldular.

1
Vahşi doğanın içinden gelen bu fotoğraflar hayvanların ne kadar kestirilemez davranışlar sergilediklerini gözler önüne seriyor. 3 Sibirya kaplanı bir yavru Bengal kaplanını aralarına aldı. Herkes oyun oynadıklarını sandı ama sonunda olanlar ziyaretçileri dehşete düşürdü.
2
3 Sibirya kaplanı bir yavru Bengal kaplanını aralarına aldı. Herkes oyun oynadıklarını sandı ama sonunda olanlar ziyaretçileri dehşete düşürdü.
3
Olay karşısında kısa süreli bir şok yaşayan turistler, beslenecek et bulamadıklarını söylüyor ve aç Sibirya kaplanının Beyaz kaplana saldırdığını düşünüyor.
4
Öte yandan hayvanat bahçesi yetkilileri, hayvanları beslemedikleri yönündeki söylentileri yalanladı. Kaplanların avlanma pratiği yaparken yanlışlıkla onu öldürmüş olabileceğine işaret ediyor.

5
Yetkililer ek olarak, hem Sibirya hem de Beyaz Bengal nesli tükenmekte olan son derece nadir türlerdir, bu nedenle bu olayın trajik olduğu söyleniyor.

6
Sibirya kaplanı, var olan sekiz kaplan türünden en büyüğüdür. Ayrıca vahşi doğada diğer kaplan türleri ile temas etmez.
7
Ayrıca bölge istila edilirse saldırabilir ancak genellikle çok aç olmadıkça etobur hayvanları yemedikleri söylenir.
8

Son Dakika Böylesi hiç görülmedi! Herkes oyun oynadıklarını sandı, birkaç dakika sonrası korkunç - Son Dakika


YORUMLAR (10)
  • harbici: madem yavru madem ender kalan tür beyaz kaplan niye büyük ve aç hayvanların içine atarsınız ki onu bu kadar mı beyleri çalışmıyor. Cevap Yaz 42 0 Yayından Kaldır
  • mehmet: yemek vermemişler yavruyu yemişler.. kedi bile doğum yapınca yemek bulamazsa diğer yavrulardan yerki kalanlara süt olsun.. Cevap Yaz 31 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement