Bozuk burger etini yiyen 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti - Son Dakika

Bozuk burger etini yiyen 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

17.09.2019 15:09

2 yaşındayken okulda yediği burger eti yüzünden felç kalan çocuk, hastalıkla daha fazla mücadele edemedi, 10 yaşında hayatını kaybetti.

1
10 yaşındaki Nolan Moittie, 2011 yılında bir okul gezisinde yediği hamburger eti yüzünden vefat etti. Nolan, 4 senedir yediği hamburgerin üzerinde yarattığı hastalıklar ile savaşıyordu.

2
Nolan'la birlikte onlarca çocuk, Lidl'den satın alınan burger etinden zehirlendi, ancak Nolan, çok şiddetli etkilere maruz kaldı.
3
Nolan'ın, uzuvları deforme oldu. Artık kemikleri kırılıyordu ve farklı ameliyatlar geçirmesi gerekti. Yemek yiyemez, yutkunamaz, konuşamaz ve hareket edemez hale geldi.

4
Zehirlenmenin ardından Nolan, felç oldu ve nörolojik sekeller yüzünden akıl sağlığını yitirdi.
5
Nolan Moittie'nin bozuk hamburgeri yemesinin ardından tam 8 sene geçti. Nolan, geçtiğimiz pazar günü hastaneye kaldırıldı. 10 yaşındaki çocuk kalbinin durması sebebiyle hayatını kaybetti.
6
2011 yılından beri yediği hamburgerin etkilerini üzerinde taşıyan Nolan'ın kalbi, bu hastalığa daha fazla dayanamadı. Nolan ile birlikte hastalanan diğer çocuklar ise kalp yetmezliği ve böbrek yetmezliği ile savaşıyor.

Son Dakika Bozuk burger etini yiyen 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR (5)
  • KIZILTUGAY : Bizim memleketimizde durum çokmu farklı?BURGER,FAST FOOD,vb.yerler çocuklarımızı,gençlerimizi ne hale getiriyor?veya marketten aldığımız peynir veya süt ürünleri ne lemde?döner,lahmacun vb.gibi günlük tonla tüketilen salam,sosis,sucuklar?yoldaşlar hepimiz yavaş yavaş ölüyoruz,cümleten hepimize ALLAH rahmet eylesin! Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş