Bozuk burger etini yiyen 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti - Son Dakika

Bozuk burger etini yiyen 10 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

5 ay önce

2 yaşındayken okulda yediği burger eti yüzünden felç kalan çocuk, hastalıkla daha fazla mücadele edemedi, 10 yaşında hayatını kaybetti.

1
10 yaşındaki Nolan Moittie, 2011 yılında bir okul gezisinde yediği hamburger eti yüzünden vefat etti. Nolan, 4 senedir yediği hamburgerin üzerinde yarattığı hastalıklar ile savaşıyordu.

2
Nolan'la birlikte onlarca çocuk, Lidl'den satın alınan burger etinden zehirlendi, ancak Nolan, çok şiddetli etkilere maruz kaldı.
3
Nolan'ın, uzuvları deforme oldu. Artık kemikleri kırılıyordu ve farklı ameliyatlar geçirmesi gerekti. Yemek yiyemez, yutkunamaz, konuşamaz ve hareket edemez hale geldi.

4
Zehirlenmenin ardından Nolan, felç oldu ve nörolojik sekeller yüzünden akıl sağlığını yitirdi.
5
Nolan Moittie'nin bozuk hamburgeri yemesinin ardından tam 8 sene geçti. Nolan, geçtiğimiz pazar günü hastaneye kaldırıldı. 10 yaşındaki çocuk kalbinin durması sebebiyle hayatını kaybetti.
6
2011 yılından beri yediği hamburgerin etkilerini üzerinde taşıyan Nolan'ın kalbi, bu hastalığa daha fazla dayanamadı. Nolan ile birlikte hastalanan diğer çocuklar ise kalp yetmezliği ve böbrek yetmezliği ile savaşıyor.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 03:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın fenomen yarışmacısı Paige Turley, kırbaçla kucak dansı yaptı! Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu!

Son Dakika Haberleri