Bozuk Kapılarınızı Kitlemek İçin Şaşırtan Çatal Yöntemi - Son Dakika

Bozuk Kapılarınızı Kitlemek İçin Şaşırtan Çatal Yöntemi

5 yıl önce

1
Bahçenizde evinizde bozuk kapı kilidine geçici bir çözüm bulmak istiyorsanız bu işlem için size bir adet yemek çatalı yardımcı olabilir.

2
Kapı kilidine yerleştireceğiniz çataldan öncelikle bir ölçü alarak kilide tam oturmasını sağlamalısınız. Bu işlemi gerçekleştirirken..

3
Size herhangi bir boya kalemi yardımcı olabilir. Burada aldığınız ölçü ile kilide oturmayan çatalınızı kesebilir ve daha uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

4
Kapı kilidinizde aldığınız çatal ölçüsünden çatalınızı sıkıştıracak bir alet ile sıkıştırıp düzgünce bükün. Ardından bir çekiç yardımı ile...

5
6
Çatalı büküp sadece ölçü alınan kısmını yamultmanız yeterli olacaktır.

7
Çatalın sap kısmının başladığı yerden kesip çatalınızı iki parça haline getirdiğinizde pratik kilit işlemininiz ilk aşaması tamamlanmış olacak.

8
Bu noktada daha bir pratik yöntem olarak çatalın aralıklarına girebilecek herhangi bir metal ile de aynı işlemi elde edebilirsiniz.

9
Fakat böyle bir imkan yoksa çatalınızı fotoğraflarda gördüğünüz gibi iki parçaya getirip işlemi bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Haber Yayın Tarihi: 13.04.2015 11:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri