Brad Pitt 3 Hafta Aradan Sonra Çocuklarını Görünce Ağladı - Son Dakika

Brad Pitt 3 Hafta Aradan Sonra Çocuklarını Görünce Ağladı

16.10.2016 16:43

1
Yılın herkesi şoke eden boşanma kararının kahramanlarından Brad Pitt hala zor günler geçiriyor. Angelina Jolie'nin boşanma davası açtığı 52 yaşındaki Brad Pitt, üç haftalık bir aradan sonra ilk kez çocuklarıyla buluştu. İddialara göre aktör, çok özlediği çocuklarını karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamadı.

2
Jolie, tarafından büyük oğulları Maddox'a şiddet uygulamakla suçlanan ve bu yüzden hakkında soruşturma başlatılan Brad Pitt, dün bir terapist gözetiminde çocuklarını görmek için eskiden ailece yaşadıkları Loz Feliz'deki eve gitti.

3
İleri sürülenlere göre Jolie de o sırada evdeydi ancak Brad Pitt ile tek kelime bile konuşmadı. Ünlü aktör çocuklarıyla sadece bir saat görüşebildi.

4
Üç haftadır çocuklarıyla görüşemeyen Brad Pitt, 8 Ekim'de Los Feliz'deki eve gitti.

5
In Touch dergisinin haberine göre odaya giren Zahara ile ikizlerinden Vivienne"i gören Brad Pitt gözyaşlarına hakim olamadı. Sonra kendini toparladı. Çünkü çocuklarının kendisini ağlarken görmesini istemedi.

6
Ancak Zahara ve Vivienne de babalarını görünce gözyaşlarını tutamayıp ağlamaya başladılar.

7
8 yaşındaki Vivienne ile 11 yaşındaki Zahara gözyaşları içinde "Baba ne zaman eve gideceğiz" diye sordu. Bunun üzerine Pitt de yakında eve gideceklerini söyledi.

8
Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin üçü evlatlık, üçü biyolojik olmak üzere altı çocuğu var. En büyükleri Maddox 15, Zahara 11, Pax 12, Shiloh 10 ve ikizler Knox ile Vivienne de 8 yaşında.

9
Brad Pitt ile Angelina Jolie, altı çocuğun velayeti konusunda anlaşamıyorlar. Pitt velayeti Jolie'ye kaptırmamak için gönüllü olarak alkol ve uyuşturucu testlerine girmeyi de kabul etti. Ancak Jolie çocuklarının velayetini alma konusunda ısrarlı,

10

YORUMLAR
500

Son Dakika Brad Pitt 3 Hafta Aradan Sonra Çocuklarını Görünce Ağladı - Son Dakika


Advertisement