Son Dakika Haberleri: Brad Pitt'e olan benzerliği başına bela oldu! Sokakta bile yürüyemiyor

Brad Pitt'e olan benzerliği başına bela oldu! Sokakta bile yürüyemiyor

13 gün önce

33 yaşındaki Nathan Meads, Brad Pitt'e olan benzerliğinden dolayı epey zor günler geçiriyor. Kadınların ilgisi nedeniyle çocuklarının annesinden ayrılmak zorunda kalan Meads, insanların kendisini Brad Pitt sanmasından ötürü alışverişe bile çıkamadığını söylüyor.

1
33 yaşındaki vücut geliştirme sporcusu Nathan Meads, Brad Pitt'e olan benzerliğinden dolayı Pitt hayranlarının yoğun ilgisiyle karşı karşıya.
2
Dışarı çıktığında insanların kendisini Pitt sandığını anlatan Meads, iki çocuğunun annesi olan sevgilisini bile bu sıra dışı benzerlikten ötürü kaybettiğini söylüyor.
3
Kadınların ilgisine öfkelenen kız arkadaşından ayrılmak zorunda kalan Meads'e göre, kendisi Brad Pitt'e hiç benzemiyor.
4
İnsanların kendisini görünce fotoğraf ve imza için durdurmalarının yanı sıra, çok sayıda kişinin sosyal medya üzerinden kendisine mesaj attığını söyleyen Meads, ilgiden dolayı alışverişe bile çıkamıyor. Şu an ilişki yaşadığı kız arkadaşının ilk başlarda ilişki için tereddüt ettiğini ama bu duruma alıştığı için problem çıkarmadığını anlattı.
5
İnsanların ilgisinin kendisini rahatsız edip etmediği ile ilgili soruya ''İnsanların yüzündeki gülümsemeye sebep olmak, beni mutlu ediyor'' diyerek ilgiden mutlu olduğunu belirtti.
6
Benzerlikleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
7
8
9


Haber Yayın Tarihi: 07.08.2019 09:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak