Son Dakika Haberleri: Brad Pitt Günden Güne Eriyor

Brad Pitt Günden Güne Eriyor

3 yıl önce

Angelina Jolie'den boşanma süreci devam eden Brad Pitt, önceki gün ‘Ad Astra' filminin Los Angeles'taki setinde objektiflere takıldı. 53 yaşındaki aktör, zayıflamış haliyle dikkat çekti.

1

Yıllar gelip geçse de dünyanın en yakışıklı erkeklerinden biri olma özelliğini koruyan Brad Pitt son zamanlarda fazlasıyla değişti.

2

10 yıldır birlikte olduğu, 2014 yılında da evlendiği Angelina Jolie'nin boşanma davası açmasıyla hayatı değişen Pitt'in son görüntüsü de hayranlarını şaşırttı.

3
Pitt'in iyice sıskalaştığı, buna bağlı olarak yüzünün de çöktüğü görüldü.

4
Angelina Jolie ile altı çocuklarının velayeti konusunda zor bir süreç yaşayan Pitt, sonunda varılan geçici anlaşmayla biraz olsun rahatlamıştı.

5
ABD basınına yansıyan haberlere göre, Pitt'in son dönemdeki görüntüsü sadece 53 yaşına gelmiş olmasına değil, boşanma sürecinde yaşadıklarından kaynaklanıyor.

6
7
8Haber Yayın Tarihi: 19.04.2017 08:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin