Brad Pitt ile Angeline Jolie Evleniyor - Son Dakika

Brad Pitt ile Angeline Jolie Evleniyor

02.01.2013 14:29

1
Dünya magazin camiası bu iddiayla çalkalanıyor. İki ünlü starın sonunda nikah masasına oturdukları söyleniyor.
2
İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre ünlü aktör Brad Pitt ile Angeline Jolie sonunda nikah masasına oturdu.

3
Ünlü çiftin 25 Aralık tarihinde nikah kıydıkları söyleniyor. Gazetenin haberine göre düğün Donna Karan'ın Parrot Cay'deki malikanesinde yapıldı.

4
Brad Pitt ile Angelina Jolie çifti çocuklarıyla birlikte Turks ve Caois adalarında Noel tatili yapıyorlardı.

5
Pitt'in anne-babası, kardeşleri ve onların çocuklarını da tatilde yanlarında götüren çifte 12 dadının eşlik etmesi geçtiğimiz günlerde medyada olay olmuştu.
6
Yerel muhabir Jeffrey Slonim, dadıların da nikahta hazır bulunduğunu söyledi.

7
Ünlü aktör Brad Pitt, Killing Me Softly filminin New York'taki galasında gazetecilere yaptığı açıklamada, yakın zamanda evleneceklerini söylemişti.

8
Pitt, "Az kaldı... Bu konuda içimde güzel bir his var. Çocuklarımın baskısı artıyor. Zamanının geldiğini hissediyorum" demişti.
9
In Touch dergisi de çiftin alyanslarını aldıklarını duyurarak, “27 Aralık'ta Jolie'nin stilistlerinden biri çiftin yüzüklerini Neil Lane'den satın aldı” diyerek haber yapmıştı.

10
Ünlü çift Nisan 2012 tarihinde nişanlanmışlardı.

11
Evlenmeden çocuk sahibi de olan çift, sürekli erteledikleri nikah tarihleriyle magazin camiasını meşgul ediyorlardı.

12
Jolie ile Pitt'e çocuklarının da evlenmesi için baskı yaptığı söyleniyordu.

13
Hollywood'un en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan Angeline Jolie, Jonny Lee Miller ve Billy Bob Thornton ile evlilikler yapmıştı.

14
Brad Pitt ile olan ilişkileri ile dünya magazin medyasını peşlerinden sürükleyen çiftin Maddox, Pax ve Zahara olmak üzere üç evlatlık; Shiloh, Knox ve Vivienne olmak üzere üç biyolojik çocuğu var.

Son Dakika Brad Pitt ile Angeline Jolie Evleniyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi