Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin 68 yaşında bir iş adamıyla evli olduğu ortaya çıktı - Son Dakika

Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin 68 yaşında bir iş adamıyla evli olduğu ortaya çıktı

Dünyaca ünlü aktör Brad Pitt'in yeni sevgilisi Alman model Nicole Poturalski'nin 68 yaşında bir iş adamıyla evli olduğu ortaya çıktı. İkilinin, Alman modelin eşinin Berlin'deki restoranında tanıştığı konuşuluyor.

1
Brad Pitt'in, Fransa'nın Le Castellet Havaalanı'nda görüntülendiği Alman model Nicole Poturalski ile aşk yaşadığına dair haberler magazin gündemine bomba gibi düştü. Medyanın son günlerde yakın takipte olduğu genç modelle ilgili bir bilgi daha ortaya çıktı.
2
Daily Mail'in haberine göre; Poturalski ile Pitt, ilk olarak Ağustos 2019'da karşılaştı. Dünyaca ünlü aktör, film çekimleri nedeniyle bulunduğu Almanya'nın Berlin kentindeki ünlü bir restorana gitti. Pitt, mekanın 68 yaşındaki sahibi Roland Mary'nin eşi Nicole Poturalski ile ilk olarak burada karşılaştı.
3
Nicole Poturalski'nin yakın bir arkadaşı, Daily Mail'e yaptığı açıklamada, "Brad Pitt ile Nicole, geçen yılın ağustos ayında, Nicole'nin kocası Roland'ın restoranında tanıştı. Brad Pitt, yıllardır o mekana geliyor. Yeni filmini kutlamak için gittiğinde Roland ve Nicole'ün restoranda olduğunu biliyordu.
4
Brad, Roland'ın eşi Nicole'le tanıştı ve Nicole ona numarasını verdi. Nicole model olarak işi gereği çok fazla seyahat ediyor ve iş için Los Angeles'tayken Brad Pitt'le bağlantı kurdu" şeklinde konuştu.
5
Nicole'ün hala Roland'la evli olduğunu ve 7 yaşında Emil adında bir oğulları bulunduğunu belirten kaynak, "Roland çok felsefi bir adam. Birkaç kez evlendi ve 5 çocuğu var. Olumsuzlukla ya da kıskançlıkla ilgilenmiyor. Hala evliler fakat onların ilişkisini 'açık evlilik' diye niteleyebilirsiniz" ifadelerini kullandı.
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 30.08.2020 16:18

Son Dakika Brad Pitt'in 27'lik sevgilisinin 68 yaşında bir iş adamıyla evli olduğu ortaya çıktı - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı