Bradd Pitt ve Angelina Jolie'den Balkon Kavgası - Son Dakika

Bradd Pitt ve Angelina Jolie'den Balkon Kavgası

26.11.2014 11:06

1
Ağustos ayında evlenen ünlü çift, Avustralya'da kaldıkları otelin balkonunda tartışırken görüntülendiler.

2
Yeni filminin tanıtımı için Avustralya, Sydney'de bulunan Angelina Jolie ve kendisine eşlik eden eşi Brad Pitt, kaldıkları otelin balkonunda tartışırken görüntülendiler. Yeni evli çift, balkonda sigara içerken ve birbirleriyle hararetli bir şekilde konuşurken görülüyorlar.

3
Elinde bira bulunan Pitt'in ve sigara içen Jolie'nin vücut dillerinden bir konuda anlaşmazlığa düştükleri açıkça görülüyor.

4
Ellerini kollarını kaldırarak tartışan çift bir süre sonra Brad Pitt'in balkonu terk etmesiyle tartışmaya son veriyor.

5
Tek başına kalan Angelina Jolie'nin oldukça üzgün hatta ağlamaklı olduğunu fotoğraflardan anlamak mümkün. Çift, yaklaşık 10 süren birlikteliğin ve 6 çocuğun ardından geçtiğimiz Ağustos ayında evlenmişti.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Bradd Pitt ve Angelina Jolie'den Balkon Kavgası - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden