Brezilyalı Model Gisele Bündchen Kitabında Açıkladı: “Öğrendiğimde dünyam başıma yıkıldı" - Son Dakika

Brezilyalı Model Gisele Bündchen Kitabında Açıkladı: “Öğrendiğimde dünyam başıma yıkıldı"

04.10.2018 13:38

Kendisine ait Lessons: My Path to a Meaningful Life isimli biyogafi kitabında hayatına dair detayları anlatan dünyaca ünlü süper model Bündchen şaşırttı. Gisele Bündchen, eşi Tom Brady ile sevgili oldukları dönemde, Brady'nin eski sevgilisinin hamile olduğunu öğrenince yaşadıklarını anlattı.

1
Dünyanın sayılı çiftlerinden biri olarak gösterilen süper model Gisele Bündchen ve Amerikan futbolcusu Tom Brady'nin ilişkisindeki ilginç hikaye, Bündchen'in kendisine ait biyografi kitabında ortaya çıktı.
2
38 yaşındaki Brezilyalı süper model, NFL takımı oyuncusu eşiyle ilişkileri henüz iki aylıkken yaşadıkları bir olayı kitabında anlattı.
3
Bündchen, “İlişkimiz henüz iki aylıkken Tom bana eski kız arkadaşının hamile olduğunu söyledi. Sonraki günlerde haber her yere yayılmıştı. Dünyamın başıma yıkıldığını hissettim” yazdı.
4
Çiftin ayrıldıkları ay, Tom Brady ile Gisele Bündchen sevgili oldu. Bridget Moynahan, oğlu Jack’i Ağustos 2007’de dünyaya getirdi.
5
Bündchen, Moynahan’ın hamilelik skandalını “Kolay zamanlar değildi” diye anlatırken, Jack’in dünyaya gelmesini mutluluk verici olarak nitelendirdi.
6
Ünlü model, “Jack ve Tom için orada olmak istedim. Hayatlarını yoluna sokmak ve yakın ilişki kurmalarını sağlamak için yardım etmeliydim” diyen Bündchen, Jack’in dünyaya gelmesinin Tom Brady ile bir aile kurmak için kendisine ilham verdiğini söyledi. Bündchen, tüm çocuklarının birbirine yakın yaşlarda olmasını istediğini de dile getirdi
7
Tom Brady ile oyuncu Bridget Moynahan, Aralık 2006'da ayrılmadan önce iki yıl birlikte olmuştu.
8
Bündchen kitabında hayatının bir döneminde intihar etmeyi düşündüğünü de yazdı.
9
"Yüzümdeki gülümseme göstermelikti. Oysa yıllar boyunca depresyonla mücadele ettim. Kendimi güçsüz hissediyordum. Dünyanız gittikçe küçülüyor ve siz nefes alamıyorsunuz. Bu benim hayatım boyunca hissettiğim en kötü şeydi" diyen ünlü model, "Her şey beni öldürmek istiyordu. Önce uçaklardı, sonra asansörler. Ardından tüneller, oteller, çekim yapılan stüdyolar ve arabalar geldi. Sonra bunlara benim kendi evim de eklendi. Her şey bir kafes haline geldi. Ben de o kafesin içinde birazcık hava için çırpınan bir hayvana dönüştüm. Bir çıkış yolu göremiyordum ve bir gün daha bu şekilde hissetmeye dayanamıyordum" ifadelerini kullandı.
10
“Bu karamsar ruh haline Leonardo DiCaprio ile ilişkim sırasında girdim” diyen Bündchen, “Sigara ve içkiden uzaklaşma kararı verdiğim sırada ilişkim de bitti. DiCaprio, beni yalnız hissettiriyordu” notunu yazdı.
11
Yine de ünlü süpermodel DiCaprio ile ilişkisini olumlu anıyor. “Yolculuğumuzda karşımıza çıkan herkes birer öğretmendir. Hayatımızın içine girerler ve bize kendimiz hakkında bir şey gösterirler. Onun da bu görevde olduğunu düşünüyorum. O, hayatıma girdiği için mutluyum.”
12
13
14
15
16

YORUMLAR
500

Son Dakika Brezilyalı Model Gisele Bündchen Kitabında Açıkladı: “Öğrendiğimde dünyam başıma yıkıldı' - Son Dakika


Advertisement