Brezilyalı model sadece Instagram'da fotoğraf paylaşarak paraya para demiyor! - Son Dakika

Brezilyalı model sadece Instagram'da fotoğraf paylaşarak paraya para demiyor!

17.07.2019 10:25

Miami'de yaşayan 26 yaşındaki Brezilyalı model Natalia Garibotto, sosyal medya hesabından bronz vücudunun fotoğraflarını paylaşarak yılda 300 bin dolar (1 milyar 700 bin lira) kazanıyor.

1
1,3 milyon takipçiye sahip Brezilyalı model Natalia Garibotto, kazandığı paranın yanı sıra her gün takipçilerinden yüzlerce evlenme teklifi alıyor.
2
Banyo yaptığım suyu satmamı istiyorlar!
Banyo yaptığım suyu satmamı istiyorlar!
Garibotto, hayranlarının sürekli yanına yaklaşıp kendisinden banyoda kullandığı sudan satmasını istediğini söyledi.
3
Hem kadın hem de erkek takipçilerinin kendisini örnek aldığını söyleyen Garibotto, takipçilerinin her hafta spora gidip daha güzel bir vücuda sahip olmak için çabaladıklarını görmenin kendisini mutlu ettiğini açıkladı.
4
Fotoğraf başına 5 bin dolar kazanıyorum
Fotoğraf başına 5 bin dolar kazanıyorum
İki yıl önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile para kazanmaya başladığını söyleyen Garibotto, şu an fotoğraf başına 5 bin dolar kadar para kazandığını söyledi.
5
Garibotto, mutlu olmak istiyen insanın kendisini ile barışık olması gerektiğini ve vücuduna gereken özeni göztermesi gerektiğini söyledi.
6
Garibotto, her gün üç saatini spor salonunda harcıyor ve vücudunun mükemmel bir tonda olması için güneşlenmeyi ihmal etmiyor.
7
8
9
10

Son Dakika Brezilyalı model sadece Instagram'da fotoğraf paylaşarak paraya para demiyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı