Britney Spears En Büyük Hatasını Açıkladı - Son Dakika

Britney Spears En Büyük Hatasını Açıkladı

7 yıl önce

Spears, eski kocası ile çektiği "Chaotic" adlı mini belgeselden çok pişman.

1
Bugüne kadar birçok sansasyonel olayla gündeme gelen ABD'li şarkıcı Britney Spears, kariyerinin en büyük hatasını açıkladı.
2
ABD basına göre, Spears'a göre kariyerinde yaptığı en büyük hata kafasını kazıtması, bir şemsiye ile gazetecilere saldırması ya da başarısız romantik komedi filmi Crossroads`da yer almak değil, eski kocası ile çektiği "Chaotic" adlı mini belgesel.
3
Şarkıcının, evliliklerinden, düğünlerinden ve özel hayatlarından görüntülerin yer aldığı belgeseli neden en büyük hatası olarak gördüğü bilinmiyor.
4
2000'li yılların başında "Hit Me Baby One More Time" şarkısı ile çıkış yapan Britney Spears, Keven Federline ile evliliğinin ardından sinirsel bir çöküntü yaşamış ve saçlarını kazıtmıştı.
5
Magazin basınının gündeminden düşmeyen Spears`ın kendini toparlaması yıllar aldı.
6
Son yıllarda American Idol yarışmasındaki jüri üyeliği ve yeni albümü ile tekrar sahnelere dönüş yapan Britney Spears artık hayatından memnun.
7
Hatta bugünlerde kendisinden sadece işi ile ilgili değil kim olduğu ile ilgili beklentilerin de arttığından da şikayet ediyor.
8
Britney Spears fotoğrafları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Haber Yayın Tarihi: 14.12.2013 12:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu Suudiler, ülkelerini istila eden çekirgeleri yemeye başladı Acun Ilıcalı'nın, 'mucize çocuk' dediği 4,5 aylık hamile kızı Banu'nun hikayesi yürek sızlattı