Britney Spears'ın babası, kızının vasiliğini bırakmak için 2 milyon dolar istiyor - Son Dakika

Britney Spears'ın babası, kızının vasiliğini bırakmak için 2 milyon dolar istiyor

01.09.2021 17:43

Britney Spears'ın babası Jamie Spears, 13 yıl aradan sonra, şarkıcının vasiliğinden çekilmeyi kabul etti. Ancak ünlü şarkıcının vukatı Mathew Rosengart, baba Spears'ın vasiliği bırakmak için 2 milyon dolar istediğini açıkladı.

1
Bir dönemin yıldız şarkcısı Britney Spears, babası Jamie Spears'la vasilik savaşını kazanmak üzere. Baba Jamie 13 yıl aradan sonra, şarkıcının vasiliğinden çekilmeyi kabul etti. Ancak bir şartı var.
2
"2 MİLYON DOLAR İSTİYOR"
2 MİLYON DOLAR İSTİYOR
The Guardian'da yer alan habere göre; Britney Spears'ın avukatı Mathew Rosengart, mahkemeye sunduğu dilekçede baba Jamie Spears'ın 2007'den beri sürdürdüğü vasilikten çekilmek için iki milyon dolar istediğini belirtti.
3
ÖDEMEYİ KABUL ETMEYECEKLER
ÖDEMEYİ KABUL ETMEYECEKLER
Rosengart, baba Spears'ın yıllardır kızından aldığı paraları da öne sürerek, bu parayı ödemeyi kabul etmeyeceklerini duyurdu.
4
13 Ağustos'ta kızının vasiliğinden çekileceğini açıklayan Jamie Spears tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Baba Spears daha önce, vasilik görevini kötüye kullandığı suçlamalarını reddetmiş ve 'kızının iyiliğini düşündüğünü' belirtmişti.

5
6
7

Son Dakika Britney Spears'ın babası, kızının vasiliğini bırakmak için 2 milyon dolar istiyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement